Warhammer Online [temat-protoplasta]

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

Zablokowany
Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

Ma ktoś klucz do bety na zbyciu?

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Szaman pisze:ja bede gral lowca i pewnie marauderem. human rules :twisted:
Marauder albo chosen to moje pierwsze typy na postac, jesli wgl zaczne w to grac...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jak wywalili BG to teraz u DE jedyna fajna klasa to wiedźma, ja mam nadzieje, że BG pojawią się przy jakimś dodatku, czy czymś takim, bo Mroczniaki nie mają teraz żadnych twardych wojów.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ogladaliscie drzewka rozwoju postaci i zdolnosci? Nie wydaje sie wam, ze sa bardzo ubogie? Mnie WaR troche rozczarowuje tuz przed premiera.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

podobno te usunięte wstępnie postacie BG KO chyba hammerer i ktoś jeszcze był mają się pojawić przy jakimś patchu jak zbalansują te klasy

ja to mam dużo typów do wyboru ;)
Witch hunter, black ork,chosen, disciple of khaine

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

3ba pomyslec o gildii forumowej skoro tyle osob ma zamiar grac :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

jak na razie GOA (czyli firma która zajmuje się dystrybucją, serwerami i pewnie jeszcze kilkoma rzeczy na Europę) daje ciała....
dzisiaj rano (10:30 naszego czasu) miała się zacząć Open Beta....
nie ma do tej pory

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

firma GOA podpisala umowe z Mythicem zanim przejelo ich EA
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ta, a HE to zostawili wszystkie cztery klasy i mają zarówno WL jak i SM. Podobno WL to jakaś klasa huntero podobna, tzn bedzie mógł miec peta. Szkoda że u nas nie ma takiej klasy mogli by kiedyś wstawić Bestmastera, choć ja bym wolał Egzeka, ale to tylko pobożne życzenia.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Szaman pisze:firma GOA podpisala umowe z Mythicem zanim przejelo ich EA
wiem, ja nie mam pretensji do EA ani do Mythica....
do GOA daje ciała na maksa....

człowiek płaci za pre-ordera CE i nie dostaje tego za co zapłacił, czyli Open Bety. dziesiątki (jeżeli nie setki) tysięcy ludzi cały dzień dzisiaj zmarnowali na próby rejestracji/logowania/wpisywania kodów....

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

jeśli już miałbym grać, to TYLKO squig herderem!

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Nehan pisze:jeśli już miałbym grać, to TYLKO squig herderem!
I fajnie. Im więcej będzie Destruction tym więcej będzie roboty dla Inkwizytora Jego Ekscelencji biskupa Hez-hezronu ;)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Tylko uważaj żeby nie dopali ci go, ci wredni papiści :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

powinni wprowadzić możliowość gry hordą goblinów i watahą orków.

Horda goblinów liczyłaby średnio 10 typów a wataha orków tak z koło 5. Całe plemię byłoby kierowane przez gracza w osobie herszta, który rozwijałby się tak jak postaci innych ras tyle, że byłby wiele słabszy - jego siłą byliby jego podwładni, których mógłby mieć coraz większe ilości wraz ze wzrostem doświadczenia, dostępne byłyby też apkrejdy w stylu "sieci" albo "grzybki" tudzież "snotlingi" itd ;)

Fajne byłby bitwy drużynowe kiedy 50 krasnoludów odpierałoby nawałę kilkusetek goblinów :D
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

To bylby juz RTS, a nie erpeg ;)

Ja sie dowiedziale, ze w betcie pod przymusem 3ba grac na ustawieniach LOW. Teraz roumiem czemu grafa wyglada slabo na roznorakich gameplayach, ktore kraza po sieci.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

wcale nie. Grałoby się postacią herszta/warbossa który po prostu miałby swoich popleczników. . . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Z tym, ze to byloby dosc uciazliwe. W grze MMO nie ma szans na pauze i wydawanie rokazow :P Juz sama gra postacia z petem bedzie wymagala tworzenia kilku dodatkowych makr i wycwiczenia palcow na klawiaturze, zeby wszystko sprawnie dzialalo. Co dopiero kierowanie cala paczka.Poza tym widze, ze jestes fanem rpgow "druzynowych" w stylu baldura czy neverwinter :)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Nie no to nie bardzo by się dalo zrobić, założeniem tej gry jest to, że jesteś zwykłym żołnierzem, a nie wodzem czy generałem.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Raptaparat pisze:Z tym, ze to byloby dosc uciazliwe. W grze MMO nie ma szans na pauze i wydawanie rokazow :P Juz sama gra postacia z petem bedzie wymagala tworzenia kilku dodatkowych makr i wycwiczenia palcow na klawiaturze, zeby wszystko sprawnie dzialalo. Co dopiero kierowanie cala paczka.Poza tym widze, ze jestes fanem rpgow "druzynowych" w stylu baldura czy neverwinter :)
Niekoniecznie uciążliwe. Paczka sama by się kierowała. My kierowalibyśmy swoją postacią i jej zdolnościami, z czego jedną z nich byłoby wydawanie rozkazów np. "bronić wodza", "waaagh, zabić go!", "ostrzelać z łuków", "zarzucić sieci", "zjeść grzybki", "wypuścić fanola" :P :D" itd. myk polegalby na tym, że nasz warboss sam w sobie byłby słaby, a razem ze swoją ekipą odpowiadałby potencjałem innym postaciom z czego tak jak inne postacie miałyby np. możliwość czarowania, inne miałyby ponadprzeciętną szybkość czy siłę, on miałby przewagę liczebną ;) My kierowalibyśmy główną postacią - inne były już kierowane przez kompa - my wydawalibyśmy rozkazy - coś jak np. fallout. Ja tam chętnie pograłbym jakimś bossem, za którym chodziłaby gromadka zielonych pokurczy ze złośliwymi wyrazami twarzy, w spiczastych kapeluszach ;P

Jaka radość by była w chwili kiedy jest jakiś obszar leśny, a tam masy zielonych, których wodzowie tłuką się między sobą o dowództwo ;)
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Czyli marzy Ci sie granie w rozbudowana wersje multiplayer dla Overlorda :P

Zablokowany