"CS-czyli critical shot" 11.10.2008 Warszawa

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

starczą:)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie no... z tymi warriorami to bez jaj... przeciez nie wiadomo nawet czy te zasayd beda na pewno dokladnie takie same :/

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Shino pisze:nie no... z tymi warriorami to bez jaj... przeciez nie wiadomo nawet czy te zasayd beda na pewno dokladnie takie same :/
jestescie z Warszawy.. zmeczcie Szamana zeby porownal pdfa i booka.. albo dal wam go na 5 minut w swojej obecnosci do porownania... bedzie od razu jasne czy sie wszystko zgadza

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Próby jakiegoś CSa były moim zdaniem o wiele lepsze, ale trudno... Pewnie wpadnę z braku innych dużopunktowych turniejów w wawie.

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

my na razie tylko sprawdzamt ten system. Jak wypali to fajnie, jak nie to będziemy z powrotem kminić nad CS-em, wszystko wyjdzie w praniu.

Z przeliczaniem punktów to jeszcze sie zobaczy bo to już na rozpiski aż tak nie wpłynie.

Boundy Tk zżeraja tyle kości (tych które można wygenerować) z ilu są rzucane. Słoik normalnie już jak inne boundy jedną

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

thurion pisze:
Shino pisze:nie no... z tymi warriorami to bez jaj... przeciez nie wiadomo nawet czy te zasayd beda na pewno dokladnie takie same :/
jestescie z Warszawy.. zmeczcie Szamana zeby porownal pdfa i booka.. albo dal wam go na 5 minut w swojej obecnosci do porownania... bedzie od razu jasne czy sie wszystko zgadza
dobry pomysl.... niech od razu tez faqa napisze do hord...

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

ja pierdziele ktos wycial mojego posta z pierwszej strony...
rowniez chcialbym zglosic sie do turnieju
Gasior - VC
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Mobi
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Warszawa Bastion

Post autor: Mobi »

cyryllo pisze:a miałem ochotę przyjśc... te ograniczenia mi się nie podobają, bo są moim zdaniem nie fair. nie mówię tu że nie trzeba ciąc VC i DL, ale stawianie Imperium i np HE w jednym rzędzie jest raczej średnim pomysłem... powinno byc więcej tych poziomów.
a co moze powiesz ze he nie maja szans z em? 2-3 oddzialy dragonow badz white lionow i imperialna kawaleria nie ma jak szarzowac (od przodu oczywiscie). czolgi dostaja z bolcow po 3 rany i juz nie sa wcale takie dobre.

sadze ze z imperium na 2ch czolgach to kiepsko maja tylko we (choc roznie to bywa), kazda inna armia ma albo oddzialy z duza sila, albo maszyny.

to tyle odemnie na ten temat
Czasami mysle ze Ewa w raju opieprzyla nie tylko jablko ale i weza.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Zamiast okrajać tylko imperium odnośnie dwóch czołgów, okrójcie wszystkich, wprowadzając zakaz dublowania rarów. Przecież wszyscy wiedzą że, wszystkie rare są przegięte, poza tymi , kótrymi gramy sami.

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Nie prawda że wszystkie rary są przegięte, a nawet jeśli tak by było to niektóre np. czołg Imperium bardziej. pzdr

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Dzięki, że testujecie ten system. Przyjadę z wampirkami i mam nadzieję, że z autopsji zobaczę, jak działa 2160 VC na 2640 O&G albo łogrów :D

Co do dodatkowych poziomów powera - moim zdaniem naprawdę Elfy, Imperium, Lizzie, TK są na podobnym poziomie i jest to raczej kwestia matchupów (tzn. jedna armia ma źle z inną) niż drastycznych różnic w powerze. DE to jeszcze kwestia otwarta, mortale może również, ale co do pozostałych armii - IMO 3-stopniowa drabinka wystarczy, a na pewno jest doskonalsza niż "wszyscy grają na 2250".

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Ja też się pewnie pojawię

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

imo trzeba jednak do tego dodać ograniczenie magii, ale jak tak pomyślałem nad tym dłużej to może się okazać za tydzień, że ten system nie będzie spełniał swojego zadania. I nie mówię tu o tym, że w/w imperium jest w tym samym poziomie co np. TK ale o tym, że nadal armie, które chcieliśmy przyciąć męczą w ten sam sposób. No cóż, zobaczymy jak to będzie

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Bartys pisze: oraz Warriors of chaos pod warunkiem przyniesienia ze sobą wydrukowanego army booka :)
Mimo że jest uśmieszek przy tym zdaniu to i tak jest to przegięcie żeby coś takiego napisać:

bo po primo uściślenia mówią jasno i obowiązuje to "Można oficjalnie używać nowego podręcznika armii czy uściślenia zasad, jeśli jest ono
w sprzedaży w Polskich sklepach lub dostępne na internecie od przynajmniej 7 dni (...)"
i sami jako organizatorzy którzy sa na LL robicie z siebie #$@#$. Jeśli trzymać się literalnie zasad ten turniej nie powinin być liczony do Ligi.

a po secundo nawet sugerowanie grania czymś czego oficjalnie nie ma jest ostrym przegięciem pały i Szaman powinien Wam przypomnieć zasady prawa autorskiego i ewntualne paragarfy w prawie karnym.

Zeby było jasne mnie na tym turnieju raczej nie będzie , bo nie mam czasu. Pewnych reguł nie powinno się łamać :?
Ostatnio zmieniony 4 paź 2008, o 15:21 przez Dalmar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Barbarossa pisze:Dzięki, że testujecie ten system. Przyjadę z wampirkami i mam nadzieję, że z autopsji zobaczę, jak działa 2160 VC na 2640 O&G albo łogrów :D

.
Challenge? :D :D :D :D

War Boss Jedy
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

W porządku, możemy się spróbować. Wymaksuję stosowanie rozpiskę :twisted:

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Barbarossa pisze:W porządku, możemy się spróbować. Wymaksuję stosowanie rozpiskę :twisted:
Maksuj.

20% to 20%.
Ja gram na ETC AR. Tobie też radzę - najwięcej z testu skorzystamy.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Dalmar pisze: bo po primo uściślenia mówią jasno i obowiązuje to "Można oficjalnie używać nowego podręcznika armii czy uściślenia zasad, jeśli jest ono
w sprzedaży w Polskich sklepach lub dostępne na internecie od przynajmniej 7 dni (...)"
i sami jako organizatorzy którzy sa na LL robicie z siebie #$@#$. Jeśli trzymać się literalnie zasad ten turniej nie powinin być liczony do Ligi.
po primo, uściślenia sędziowskie sa wytyczną a nie biblią
po secundo, co mają uścislenia LS do bycia organizatorem z ramienia LL skoro są to dwie niezależne instytucje?
po tercio, wskaż mi punkt w regulaminie LL który wskazuje konieczność nieuznania turnieju niespełniającego uściśleń wydawanych przez LS
Dalmar pisze: a po secundo nawet sugerowanie grania czymś czego oficjalnie nie ma jest ostrym przegięciem pały i Szaman powinien Wam przypomnieć zasady prawa autorskiego i ewntualne paragarfy w prawie karnym.
to już zupełnie inna kwestia, ale myśle ze GW w postaci Szamana jest na tyle liberalne zeby cos takiego przetrawić... wszak wiadomym jest ze kazdy szanujacy sie gracz zakupi sobie Army Booka po jego wydaniu i nie będzie sie szmacił chodząc na turnieje z kserówką...


pzdr

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

wpiszcie mnie na listę ,jeżeli takowa jest, jutro wyślę rozpiskę jak tylko zobaczę jakie figurki mam na stanie :)

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

thurion pisze:
po primo, uściślenia sędziowskie sa wytyczną a nie biblią

to już zupełnie inna kwestia, ale myśle ze GW w postaci Szamana jest na tyle liberalne zeby cos takiego przetrawić...
Łukasz po to się chyba ustala Uściśleniach żeby tego przestrzegać a nie po to by to łamać i z pewnych powodów zostało to wpisane do Uściśleń - wtedy te same osoby były na LS i LL i nie było przeginania pały jak ma to miejsce teraz.

Jeśli tego jako współorganizator turniejów i gracz Ligowy nie rozumiesz to nie mamy o czym mówić.

Jeśli chodzi o Szamana to nie wypowiedaj się na niego i nie pisz czegoś o czym nie masz pojęcia, bo tylko takimi wypowiedzami wprowadzasz ferment.

ODPOWIEDZ