Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Post autor: swieta_barbara »

DEADLINE NA ZGŁASZANIE KANDYDATUR - PIĄTEK 27.03.2009; 23:59
Zignoruję wszelkie jęki jak ktoś się spóźni. Skończmy z dziecinadą. Temat do zgłaszania wisi już od dawna i czas był. Większość organizatorów się z tego wywiązała. Nie wiem jak inni, ale ja nie mam zamiaru komuś łaski robić, żeby zgłosił mastera. Nie chce robić, to niech nie robi. Nie czuje się na siłach - kawa na ławę - nie i tyle. Trzeba szanować innych.

Odnośnie przyszłego głosowania - w sobotę założę, zasady takie jakie przejdą/przeszły w głosowaniu. Rozumiem, że kolejna dziecinada w postaci "CZY W TYM ROKU GŁOSOWANIE NA MASTERY TEŻ MA BYĆ TAJNE ?? " nam nie grozi ?? I uprzedzam, że jak ustalimy termin końca głosowania to proszę się go trzymać - ktoś nie zdąży to trudno. Najważniejsze głosowanie w roku to każdy czas na wstukanie 10 kandydatur znajdzie.
Bardzo dobre podejscie Scimi. Gratki.

Przemyslcie prosze moja propozycje dotyczaca dwutygodniowego terminu konca glosowania (czyli glosowanie od 27.03 do 10.04) - bedzie czas i sie zastanowic i wszyscy beda wiedzieli jak Inkwizycja wypadla.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Bezsensu , glosowanie na mastery zrobimy po Inkwizycji tj. 5 kwietnia na 2 tygodnie. Zadna duza obsuwa czasowa to nie bedzie. Do 5 kwietnia uwazam takze , ze powinien byc Deadline zglaszania.
Ziemko, a jeśli ktoś chce zrobic mastera załóżmy 25-26.IV albo 18-19.IV (swoja droga naprawde bardzo dobry termin wiec zachecam wszystkich do zrobienia czegos w kwietniu, tak jak Scimi napisal odciazy to jesień kiedy to jest duzy turniej co 3 tyg, no i bylby dodatkowy duzy turniej przed ETC) ? nie jest to twoim zdaniem troche za pozno ?, sezon nowy zaczyna się od 06 IV i wtedy też powinny byc znane mastery, to że tak się w tym roku nie da to juz trudno, ale konczenie glosowania 19.IV kwietnai to przeginka

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Propozycja przemyślana i swoją wizję wyłożyłem w temacie. 2 tygodnie to by było, gdyby nie poślizg ze zgłaszaniem kandydatur, a że 12 i 13 jest Wielkanoc, a wcześniej Wielki Czwartek, Piątek, Sobota, to chciałbym oszczędzić ludziom babrania się z tym w Święta - niech sobie wypoczywają z myślami na które mastery pojadą w nowym sezonie.
Tak więc termin głosowania to będzie coś w stylu: 28.03 - 6/7.04

Jeszcze raz też napiszę jakbym to widział najrozsądniej:
- oddajemy głos na 9 kandydatur i jeśli mamy wątpliwości z WI to piszemy WI // nasza alternatywa (bo raczej wiadomo, że jak nie zagłosujecie na WI, to wtedy na waszej liście życzeń jest inny turniej)
- oddajemy głos na 10 kandydatur, bo po prostu uważamy, że to jak wyjdzie WI nie zmieni naszego głosu

Mniej komplikacji i bałaganu myślę, bo potem po turnieju wystarczy doprecyzować czy jako 10ty turniej chcemy WI czy inny przez nas określony.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Zdecydowanie powinna byc mozliwosc zorganizowania Mastera w polowie kwietnia - to znakomity termin i moga byc chetni. Sezon juz bedzie wtedy trwal, wiec nalezy umozliwic organizacje turnieju wtedy.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

gt jest w kwietniu :)

wiem, ze to nie master lecz warto na to zwrocic uwage :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Na GT się raczej nie wybieram, a na mastera to pewnie z chęcią bym wyskoczył.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jesli taki jest kryterium kiedy robic mastera to po co 4 tygodnie odstepu miedzy nimi ;) przeciez zawsze mozna powiedziec, ze na tego mastera nei jade a na tego bym sie wybral ;)

imo nalezy brac pod uwage wieksze imprezy i nie robic mastera wtedy gdy jest gt ani mlotek ;) oczywiscie do dalszej rozwagi dla was ;)

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=359665#p359665

Chcialbym zapytac, dlaczego kandydature zglosila osoba, ktorej nie ma w skladzie LL?
Ostatnio zmieniony 24 mar 2009, o 19:25 przez CzarnY, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Przepraszam za nie wiedzę ale w Ostrowie co się wogule dzieje? jaki tam jest klub i jakie ma osiągnięcia, z czyjej bazy terenowo stołowej korzystać będzie przy masterze?

thx za odp

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Supeł pisze:Przepraszam za nie wiedzę ale w Ostrowie co się w ogóle dzieje? jaki tam jest klub i jakie ma osiągnięcia, z czyjej bazy terenowo stołowej korzystać będzie przy masterze?

Z LL jeśli dobrze pamiętam jest Boski (edit: przynajmniej jeszcze jakiś czas temu był). Natomiast w regionie Ostrowa (Kalisz, Ostrów Wlkp, Krotoszyn, Odolanów) działa prężnie ekipa ludzi i myślę, że wszystkie kluby by pomogły, i z terenami, i z stołami. Klub jest, nazywa się - Klub Woja Wciska. I z tego co mi wiadomo oraz z tych "lokali", które odwiedziłem (a było ich sporo) to Ostrowiacy mają duże poparcie Rady Miasta oraz środki samorządowe.

pozdrawiam

P.S. Supeł proszę Cię, popraw to "wogule"... ;)

Awatar użytkownika
Oscar Flamberg
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: Oscar Flamberg »

W związku z powyższym, nic dodać, nic ująć! W Ostrowie w zasadzie nie będzie problemu z terminem - niemal każdy termin w ciągu roku jest możliwy. W zależności od zainteresowania jesteśmy w stanie zorganizować singla, parówkę, mini drużynówkę, drużynówkę. Mamy do dyspozycji szkoły, domy kultury, bursy, hotele, kebab bary, pizzerie, ludzi i sprzęt. W tej chwili możemy zorganizować zawody dla 60 graczy singiel, 120 w parach. Możliwości mobilizacyjne szerokie. Atutem na pewno będą wejściówki - stosunkowo niedrogie, by każdego było stać na łóżko w hotelu za 40 zł. Dzięki pomocy kartelu OK-KO (Ostrów Krotoszyn Kalisz Odolanów) możemy zrobić niemal wszystko, z niemal każdym.

Propozycję Mastera w Ostrowie zgłosił Boski, który jest naszym legalnym przedstawicielem, w miejsce samozwańczego watażki Szafy, który sam się nim ogłosił wiele lat temu, potem się wycofał, nadal figuruje, a przy tym bezczelnie twierdzi, że w Ostrowie działa Strefa Zero... Ręce opadają od bicia po twarzy.

P.S. Gramy umiarkowanie słabo, więc nie będzie problemu z niegościnnością wobec przyjezdnych.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Piotras pisze: P.S. Supeł proszę Cię, popraw to "wogule"... ;)
nie po to przyszłem na świat żeby poprawiać wogule...

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

CzarnY pisze:http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=359665#p359665

Chcialbym zapytac, dlaczego kandydature zglosila osoba, ktorej nie ma w skladzie LL?
A co, zaczęliście się bać konkurencji nowych ośrodków?

Każdy ośrodek spełniający wymagania ma prawo zgłaszać swoją kandydaturę

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Nie, po prostu zgodnie z lista: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=27&t=9778
myslalem, ze Ostrow reprezentuje Szafa. Dopiero pozniej doczytalem, ze zrzekl sie na rzecz Boskiego.

takze nie rozumiem zarzutu, w koncu na pierwszy rzut oka niejasnosc jest oczywista :). pozdro.

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Nie, po prostu inna osoba byla w tabeli a inna zglosila. Czysta ciekawosc, ale sie juz wyjasnilo. Bez emocji ;)
Największym wrogiem słonia jest smok.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Tośmy sie zdublowali ;)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

nie atakuję, byłem trochę zdziwiony tym, że nie wiecie, że tylko osoby będące w LL mogą pisać w danym podforum ;)

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

nie orientuje sie w 100% w dostepie do LL. generalnie wiedzialem, ze obessalem juz w momencie jak przeczytalem o zrzeczeniu sie miejsca z Ostrowa przez Szafe, ale poszedl reply na moj post i nie moglem skasowac. :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ze swojej strony mogę zaświadczyć, że jak trzeba to chłopaki w Ostrowie dadzą radę - myślę, że Szafa też się pod tym podpisuje. Byłem tam na Mistrzostwach Wielkopolski na prawie 40 graczy, warunki są i o to nie trzeba się martwić.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

@Ziemko, tak jak normalnie Cie mega lubie, to na LL cos ci ostatnio odpierdolilo ;)

pzdr !! :D

ODPOWIEDZ