MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Re: MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Post autor: The Miz »

OOOO będzie można rozruszać kości przed drugim dniem turnieju. Super !

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

CzarnY pisze:
Szmajson pisze:
przecierz z bialegostoku nikt nie przyjedzie... to co się tak spinasz... take it easy
Ciezko zeby bylo inaczej, skoro robicie Master Blastera w terminie naszego turnieju :P. Osobiscie zaluje, bo w 2007 bylo naprawde fajnie.
Szkoda, że się nie dogadaliście wcześniej a teraz obie imprezy na tym stracą :(

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Dalmar pisze:
CzarnY pisze:
Szmajson pisze:
przecierz z bialegostoku nikt nie przyjedzie... to co się tak spinasz... take it easy
Ciezko zeby bylo inaczej, skoro robicie Master Blastera w terminie naszego turnieju :P. Osobiscie zaluje, bo w 2007 bylo naprawde fajnie.
Szkoda, że się nie dogadaliście wcześniej a teraz obie imprezy na tym stracą :(
Prawda Darku, ja osobiście chciałbym zawitać do Gorzowa, nigdy tam nie byłem a duzo dobrego słyszałem. :(

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

cóż poradzić - proby dogadania sie z naszej strony byly, jak juz wielokrotnie pisalismy na forum nie dostalismy odzewu...
przykra sprawa, zobaczymy jak sie odbije na frekwencji.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Dalmar pisze:
Szkoda, że się nie dogadaliście wcześniej a teraz obie imprezy na tym stracą :(
nie sądze, na MB zapowaida się na 10 osob ze Szczecina, conajmniej 8 od nas, pewnie 2x tyle z Poznania, do tego Wrocław, Kraków, Bydgoszcz i solidna punkciorowa część Warszawy, o frekwencje jestem spokojny ;)

pzdr

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

o ile wiem to my z Krakowa nie przyjedziemy w jakiejś mocarnej liczbie bo coś koło 4-5 nas będzie i Nowy Sącz odpada z tego co sie dowiedziałem dzisiaj.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Spoko spoko - Warszawa i jej okolice napewno nie zawiedzie. Tak na moje oko conajmniej 15 osob dotrze.

Co do konkurencyjnego Białegostoku.
Chłopaki - Mastery chyba powinny mieć pierwszeństwo w wybieraniu terminów??
Chyba byście nie chcieli mieć sytuacii kiedy wy będziecie robić Mastera i konkurencyjnie wyskoczy Wawa i inne miasta??
Wyprowadzcie mnie zbłedu jeśli sie myle.

Btw. Zrobcie w końcu turniej wtedy kiedy będę mógł do was przyjechać (Mastera napewno odwiedze i to każdego) :P:P

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Smiechu pisze: Co do konkurencyjnego Białegostoku.
Chłopaki - Mastery chyba powinny mieć pierwszeństwo w wybieraniu terminów??
Chyba byście nie chcieli mieć sytuacii kiedy wy będziecie robić Mastera i konkurencyjnie wyskoczy Wawa i inne miasta??
Wyprowadzcie mnie zbłedu jeśli sie myle.
Juz pisalismy o tym tyle razy, ze nie ma co sie powtarzac ;). Opis sytuacji znajdziesz np. tutaj http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=369266#p369266

albo tutaj: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=367922#p367922

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

tak czy inaczej mastery mają pierwszeństwo w doborze terminu, szczególnie te które otrzymały najwięcej głosów. :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

alez sie offtop robi ;P

nasz termin znany byl od lutego, ustalili go organizatorzy EGU (nie my, tylko NZS Białystok). Rogaty Szczur sam zdecydowal, ze chce w ten sam weekend zrobic MB, kilka miesiecy pozniej. poniewaz w watku pojawily sie rozne zarzuty, to po prostu chcialbym zapewnic, ze nie ma w tym zadnej naszej zlosliwosci, zlej woli ani czegokolwiek innego - zbieżność dat i tyle. gdybysmy mogli, zrobilibysmy nasz turniej w innym terminie, ale nie mozemy. Zycze Gorzowowi udanej imprezy i pokaznej frekwencji.

i z mojej strony DEOT, jesli ktos ma watpliwosci to zapraszam na PM.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

CzarnY pisze:alez sie offtop robi ;P

nasz termin znany byl od lutego, ustalili go organizatorzy EGU (nie my, tylko NZS Białystok). Rogaty Szczur sam zdecydowal, ze chce w ten sam weekend zrobic MB, kilka miesiecy pozniej. poniewaz w watku pojawily sie rozne zarzuty, to po prostu chcialbym zapewnic, ze nie ma w tym zadnej naszej zlosliwosci, zlej woli ani czegokolwiek innego - zbieżność dat i tyle. gdybysmy mogli, zrobilibysmy nasz turniej w innym terminie, ale nie mozemy. Zycze Gorzowowi udanej imprezy i pokaznej frekwencji.

i z mojej strony DEOT, jesli ktos ma watpliwosci to zapraszam na PM.
nie chodzi o to ze robicie se lokala

chodzi o to ze takie o teksty
GrzesiU^^ pisze:10 dni do turnieju, co z tą listą zgłoszonych ?
jak wiadomo ze nikt od was nie jedzie i robicie konkurencyjna impreze, sugeruja nic innego jak odczytanie go jako wrzuty na ambicje organizatorow MB, na zasadzie 'ha ha, patrzcie u nas jest 60 osob na lokala, a u was?'

zapewne sie myle i bylo to czysto kurtuazyjne zapytanie o frekwencje na turnieju na ktory nie ma zamiaru sie jechac, ale niesmak pozostal

pzdr

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ja będę w Gorzowie - raz, że umówiłem się z Furionem na mecze eliminacyjne, dwa, że MB to jeden z lepszych masterów w roku, więc ciężko mi by było go przepuścić :mrgreen:

Co do zbieżności terminów - niestety wyszło średnio. Mam nadzieję, że frekwencja będzie OK. IMO LL powinna wypracować jakieś zasady kolizyjne w takim wypadku, bo organizacja mastera to często inwestycja i byłoby wielce niefortunnie, gdyby jakiś np. klub był po masterze 1000 PLN w plecy, bo jednocześnie wydarzył się kolidujący lokal.

Niestety, rozumiem, że Szmaja dał ciała i nie odpisał, rozumiem, ze taki mieliście termin, ale master to master i podkopywanie go jest rzeczą złą. A jakiekolwiek złośliwości - to już podsrywanie.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Barbarossa pisze:Niestety, rozumiem, że Szmaja dał ciała i nie odpisał, rozumiem, ze taki mieliście termin, ale master to master i podkopywanie go jest rzeczą złą. A jakiekolwiek złośliwości - to już podsrywanie.
Zgadzam się z tymi zdaniami w całej rozciągłości. Czarny już zresztą wszystko napisał, a o co chodziło dla Grzesia to niech lepiej on sam odpowie. Od siebie dodam tylko, że byliśmy z Grzesiem już dwa razy na MB, bawiliśmy się dobrze, i być może pytał z ciekawości (sam też jestem ciekawy :) ).

Pozdro, nie spinajcie sie tak ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Post Grzesia byl niefortunny, ale moge dodac ze on z organizacja EGU nie ma nic w tym roku wspolnego, wiec napewno nie byla to jakas wrzuta tylko spytal z ciekawosci. Nie odbierajcie tego prosze w zly sposob, ja tez bylem w GW 2 razy i wtym roku byc moze tez bym pojechal gdyby wyszlo inaczej. Pozdrawiam!
Największym wrogiem słonia jest smok.

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

thurion pisze:zapewne sie myle i bylo to czysto kurtuazyjne zapytanie o frekwencje na turnieju na ktory nie ma zamiaru sie jechac
Hyhyhy ;-D

A zeby nie bylo offtopu:
Kiedy bedzie lista zgloszonych? ;P Bynajmniej nie jest to kurtuazyjne pytanie ;-) Wybieram sie, ale chcialbym wiedziec czy nie powtorzy sie przygoda z Trojmiasta, tym razem pod nazwa Lokal Blaster ;))

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Nie miałem pojęcia, że mój post wywoła takie kontrowersje, z góry przepraszam. Chciałem po prostu dowiedzieć się ile już osób jest :(, wyszło z tego, że jestem ekhm... niedobry, a nie miałem takiego zamiaru. Jeszcze raz sorry.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Spokojnie Kraków troche ludzi ze sobą weźmie, bo nas bedzie właśnie 4-5 osób, po dorodze mamy Zabrze
czyli Cosmaty i te sprawy, jakieś Katowice itd to z południa troche osób bedzie :)

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Właśnie szkoda ze mamy w tym samym terminie turnieje.. bo odkąd gram w battla nie byłem tlyko raz na MB a w tym roku był w kanonie turnieji które FW odwiedzi nawet z kims sie zastanawialem czy mimo Egu nie pojechac na MB.. ale niestety PAtriotyzm :D:D

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Inferno pisze:nawet z kims sie zastanawialem czy mimo Egu nie pojechac na MB.. ale niestety PAtriotyzm :D:D
Niestety ?! [-X :shock:

Chyba będziesz miał glanowanie jakieś jak sie w klubie pokażesz :wink: :roll:
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Widzis zinferno teraz nie masz wyjścia i musisz uciekać do Gorzowa ^^
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ