Woodstock '09

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Re: Woodstock '09

Post autor: Pamela »

a ja znam ogromna tajemnice, jaka jest całodobowy, z winem bez kolejki ;)
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Siemadero, dzisiaj spędziłem na Woodstocku kilka godzin, grając, śpiewając i dobrze się bawiąc. Z lasów dobiegają krzyki w stylu "Na******lamy" i "O ku*wa, kto się zrzygał" :D
Obrazek
Jak widać scena już stoi, w gotowości jest tez wioska Kriszna i "ogródek" piwny, ludzi jeszcze nie ma dużo, póki co około 10 obozów.
Obrazek

Pozdro Pamelson ;)
Ostatnio zmieniony 4 sie 2009, o 14:34 przez Pamela, łącznie zmieniany 1 raz.
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

No i oto Dibuś wrócił z Broodstoku :twisted: Nie myłem sie od wczoraj , BA nawet nie rozczesąłem kłaków mych wspaniałych po Koncercie Korpiklaani =D> ... MASAKRA !! ... Ale ja nie śmierdze - Ja pachne Klimatem !! :wink: .

Jak wrazenia po Przystanku ?? W 400 tysięcznym tłumie udało mi sie spotkać Kose i Gremlina , a w pociagu wracałem z jakimiś batlowcami z Częstochowy (nie wiem - nie znam)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ogólnie spoko. Super, że spadł deszcz, tak to mogłem podejść sobie pod scene na ostatni koncert, bo ogólnie to nie chciało mi się łazić w tym tłumie spoconych ludzi :P

piwo tańsze o 30gr. niż rok temu, i tutaj plus dla Lecha.

Chociaż to nie był mój najlepszy woodstock, ale było bardzo pozytywnie.

A Gremlina tez miałem okazje spotkać, baaa nawet jechać z nim w samochodzie :P
Było super, nawet pomimo tego, ze w coś wdepnął :badgrin: :badgrin:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Pomijając powrót (bylem czwarty raz ale takiej masakry w pociągach powrotnych ani ja ani mój kumpel który byl już 7 razy nie widzieliśmy) byl to kolejny udany woodstock :)
Zespoly też nie rozczarowaly; Caliban dal bardzo dobry koncert, występ Guano Apes byl zdecydowanie najlepszy. Szkoda mi tylko występu Korpiklaani, gdyby nie deszcz i dwu godzinna obsuwa koncert móglby być o wiele atrakcyjniejszy, a tak byly na nim tylko grupki najbardziej zagorzalych fanów. Poza tym wydaje mi się że panowie z Finlandii mogli ulożyć lepszy plan koncertu.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

a czy skrzypek wychodzil z wygodki? bez tego koncert troluw nie jest kompletny

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Obrazek
Dla niezorientowanych: na zdjęciu dwie postaci z naszego światka: TruePunk (tak, ten TruePunk) i Cosmo, nasz szef od szczurów. :)

@Pamela: aleś forum rozjechał. :) Dasz radę pozmniejszać foty?

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Ten Łódstok zaliczyłbym do najfajniejszych, na których byłe, gdyby nie drobny zgrzyt na koniec. Po Guano Apes zaczęło padać, zaliczyłem wywrotkę, a dzisiaj się dowiedziałem, że po raz kolejny uszkodziłem wiązadło i łąkotki w lewym kolanku.

PS. superowe koncerty Guano i Clawfingera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Oka, zmniejszyłem foty.

Wood jak zawsze był super, w sumie od piątku do poniedziałku spałem jakieś 8 godzin, spotkałem masę ludzi (także battlowcow), przez trzy noce skakałem pod scena co spowodowało masakryczny spadek mojej wagi o 1,5km co przy mojej posturze wygląda jak bym nie miał brzucha.

Pozdro dla wszystkich którzy byli ;)
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

a propos tego zdjęcia, to tak się złożyło, że ja i moja organizacja rozdawaliśmy na festiwalu te vlepki. :)
:roll:

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Tak, bylo naprawde super, szkoda tylko ze Don Carlos zagral na samym koncu, bo musialem juz spadac. Na jakas godine Guano Apes sie zalapalem, a jesli o nich chodzi - ktos pamieta jak nazywala sie ta ich nowa piosenka, ktora zagrali? :)

@warseeker
Clawfinger gral zdaje sie z plejbeku ;)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Arqueek pisze:ktos pamieta jak nazywala sie ta ich nowa piosenka, ktora zagrali? :)
Z tego co pamiętam zagrali przynajmniej dwie nowe piosenki :D niestety nie pamiętam tytułów :?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Organizacja "Razem 89" ??
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Re Dibo: Tak, 20 lat wyzwolonej Polski.

Impreza ogien :) Pogoda dopisala najlepiej od paru lat. Niestety nie zalapalem sie na Owsiaka skaczacego na fale ;( ale podobno widok niesamowity ;)
Alkohol tanszy o 30gr? Mi sie wydawalo ze Tyskie w zeszlym roku bylo po 2.80zl.. Ale moja pamiec jest zawodna wiec nie bede sie sprzeczal. Ale kolo browarow zawsze grane byly rockoteki, a w tym roku jakies gowno puszczali caly czas dla dresow i dredziastych. Komercyjne jedzenie = maly wybor i nie dalo sie targowac. Pomyslu z zetonami nawet nie bede komentowal ;P No niestety od strony organizatorskiej ten Woostock byl z dupy. Kumpla przed Woodstockiem nawet pod namiot samochodem nie chcieli wpuscic i trzeba bylo ostro kombinowac. Ale przynajmniej w kolejce do oddawania krwi nie stalem dlugo :)

Na koncerty nie chodzilem wiec nie wiem jak bylo ;P moze poza Carrantouhillem i 40to leciem.. Ale profesjonalne jeziorko do blotka bylo w tym roku ;) masa lasek, no i LECH do picia <ok> Chociaz nie obeszlo sie tez bez picia paskudnego wina ;>

Jesli chodzi o pociag powrotny to kumpel (wschodzaca gwiazda battla ;) Jasiu) zalapal sie z - za przeproszeniem - sraka na wizyte w kibelku, ale ze miejsca nie bylo nigdzie to mial dwoch kibicow w srodku + kilku na zewnatrz ;))

PS: Skads Ty Krzysiu to zdjecie wyhaczyl :-)

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Dibo pisze:Organizacja "Razem 89" ??
dokładnie to organizacja/stowarzyszenie Projekt: Polska, naszym projektem jest np. Razem 89 czy Przestrzeń Miasta, w których smyczkach też wiele osób łaziło.
:roll:

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Arqueek pisze: @warseeker
Clawfinger gral zdaje sie z plejbeku ;)
Nie zauważyłem.
Chociaż stan w jakim się znajdowałem usprawiedliwiłby przegapienie Jumbo Jeta na wprost mojej twarzy w odległości 20 metrów :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Cosmo pisze: PS: Skads Ty Krzysiu to zdjecie wyhaczyl :-)
Się ma się kumpli, oni mają swoich kumpli i tak to leci. ;)
Szmyt mi podesłał, a ponoć od Twojego "nickownika" przez "K" dostał. :)
Cosmo pisze: No niestety od strony organizatorskiej ten Woostock byl z dupy.
Sorry, nie wszystko dam radę obskoczyć, na razie użeram się z turniejami WFB. ;)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Pawełek pisze:
Dibo pisze:Organizacja "Razem 89" ??
dokładnie to organizacja/stowarzyszenie Projekt: Polska, naszym projektem jest np. Razem 89 czy Przestrzeń Miasta, w których smyczkach też wiele osób łaziło.
HAHAHAHAHA no to fffpyte bo ja należałem do "Młodego Centrum" :D mało tego zapisałem sie tam razem z moją dobrą qmpelą Kasią Talarczyk która była starościną u mnie na roku :wink: i do tego pamiętam konferencje w Krakowie i potem Warszawie (z Tomaszem Lisem) kiedy Pomysł na "Projekt : Polska" dopiero sie rodził :P a w wyborach samorządowych pomagałem troszke sztabowi "Młodzi Razem"
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Dibo pisze:
Pawełek pisze:
Dibo pisze:Organizacja "Razem 89" ??
dokładnie to organizacja/stowarzyszenie Projekt: Polska, naszym projektem jest np. Razem 89 czy Przestrzeń Miasta, w których smyczkach też wiele osób łaziło.
HAHAHAHAHA no to fffpyte bo ja należałem do "Młodego Centrum" :D mało tego zapisałem sie tam razem z moją dobrą qmpelą Kasią Talarczyk która była starościną u mnie na roku :wink: i do tego pamiętam konferencje w Krakowie i potem Warszawie (z Tomaszem Lisem) kiedy Pomysł na "Projekt : Polska" dopiero sie rodził :P a w wyborach samorządowych pomagałem troszke sztabowi "Młodzi Razem"

hehehe, ja też należałem do MC, i po reformie do P:P oczywiście, śmieszna sytuacja, bo Kasia też była na festiwalu, szkoda, że się na nią nie natknąłeś :)

z tego co piszesz, to jestem chyba młodszy od Ciebie, bo powiedzmy, że do stowarzyszenia należe od 1,5 roku. Pewnie dużo się zmieniło, zapraszam więc do koła Krakowskiego ;)
:roll:

ODPOWIEDZ