Lan Studio - ot taki mały Blog

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jednak Tau zdecydowanie wyszedl najlepiej - zgadzam sie w zupelnosci z Lunnem
To zupelnie inaczej niz ja mysle :D :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

przyjemne dla oka

Awatar użytkownika
nightclower16
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: SNOT - Gdańsk

Post autor: nightclower16 »

Świetne ;)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no i super fajnie by na pulce wyglondaly

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Kurde wstrzymywałem się z komentarzami typu: "zajebiste", "świetne" itp. A dlaczego....? Jakoś nie mam zaufania do zdjęć. Albo mi się wydaje, albo te Twoje/Wasze fotki są jakby nieostre. Jakos mam dość spore trudności, żeby złapać krawędzie - ja wiem na oczkach parę dioptrii i to może dlatego, a może nie... Może jakaś dziwna opcja: rozmyj co by przejść nie było ;) Naprawdę nie wiem i mam nadzieję, że mam ino schiza jakiegoś ;);)

Jakby nie patrzeć na moje hm.... "problemy" ze wzrokiem Twoje prace Lan budzą szacunek. Prawie każda to mistrzostwo :) Brawo.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Zdecydowanie za jasne jak na mój gust. Srebrny NMM wygląda fatalnie, wszystko jest jakieś takie rozmyte i bez wyrazu.
Technicznie owszem, super. Ale dobór barw pozostawia mnóstwo do życzenia.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Troyan
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Bytom, Katowice, Londyn

Post autor: Troyan »

Ryu pisze:Kurde wstrzymywałem się z komentarzami typu: "zajebiste", "świetne" itp. A dlaczego....? Jakoś nie mam zaufania do zdjęć. Albo mi się wydaje, albo te Twoje/Wasze fotki są jakby nieostre. Jakos mam dość spore trudności, żeby złapać krawędzie - ja wiem na oczkach parę dioptrii i to może dlatego, a może nie... Może jakaś dziwna opcja: rozmyj co by przejść nie było ;) Naprawdę nie wiem i mam nadzieję, że mam ino schiza jakiegoś ;);)

Jakby nie patrzeć na moje hm.... "problemy" ze wzrokiem Twoje prace Lan budzą szacunek. Prawie każda to mistrzostwo :) Brawo.
Masz rację, zdjęcia są celowo rozmazane żeby przykryc niedostatki techniczne lub pośpiech.
Obrazek

Chłopi-przy-broni. A Bronia bez kiecki.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

To i ja dorzucę sobie tutaj swoje trzy grosze :D Co by tu napisać, żeby być oryginalnym i nie powielać opinii innych :roll: :?: Ładne figurki :D:D:D Heh, a tak na poważnie, to naprawdę ładne, kolorowe malowanie, podoba mi się szczególnie szczur i Tau Etheral... czysto nałożona farba, dobry dobór kolorów, no i zdjęcia ładne, choć nie zawsze aż takie wyostrzone, niemniej jednak widać wszystko :) A z ostatnich prac, to podoba mi się goblin ze squigiem - te ich oczy... :D Wykręcone, jakieś takie obłąkane spojrzenia mają, co oczywiście jest jak najbardziej na miejscu :D Szalone stwory :D Pozdrawiam! Sławol

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

a przy rozmazanych fotkach niestaranne figsy wygladają super. bądź co bądź idealne na ebay i figsy i fotki

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

fajne. szczur niby faktycznie za czysty.
Ale wywal ten pseudo kamień z podstawki Tau bo jest okropny........

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Roman Lord of the Druchii pisze:a przy rozmazanych fotkach niestaranne figsy wygladają super. bądź co bądź idealne na ebay i figsy i fotki
Tia... I oto myślenie Pana Romana... Kurde Romku pokaż kiedyś coś bez majstrowania przy phptoshopie czy prace na ebay. Osobiście nie wiem jak malujesz, zresztą może i lepiej...

Texty godne pożałowania bo zawsze myślałem, że swoją pracą zwiększa się reputację a nie wciska ludziom kit, ale... Ja chyba mam zbyt ograniczone horyzonty żeby niektórych pojąć...

Lan sorx za offtop, choć to taki prawie offtop ;)

Awatar użytkownika
Lan
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Lan »

To ja może zaczne od mojej kolejnej pracy.
Niestety jest to ponownie figurka która juz widzieliscie. Ale czy moja wina ze taki wlasnie sie podobaja :wink: ?

Postaram sie juz nie robić tego w najblizszej przyszlosci i jakies nowe fajne wzory znalesc.

No ale do rzeczy:

Oto Elf:

Obrazek

http://www.coolminiornot.com/154757

Jest to praca z której jest bardzo zadowolony. Uwazam ze juz pare elementow calkiem dobrze wyszlo tylko podstawka jest... no jakas taka nijaka, nie :wink: ? Osobiscie podoba mi sie ostrze miecza i plaszczyk.

A teraz moze kilka słow na temat rozmazanych i nie wyraznych zdjec.

To mam nadzieje jest wystarczajaco wyrazne :wink:. Choc postaram sie zamiescic jedno zupelnie przed wrzuceniem do czego kolwiek abyscie mogli ocenic roznice. Niestety teraz nie moge bo mam problemy u siebie z netem i w tej chwili nie korzystam z mojego kompa i nie mam tu innych zdjec.

Nie wiem czy podejmowac tu dyskusje na temat rozmazanych zdjec, powiem tylko ze rozmazane krawedzie gdzie figurka "styka" sie z tlem wynikaja z tej wlasnie zmiany tła aby ukryc biale linie ktore bylyby widoczne i psuly cala ide wymiany tla(moze ja cos zle robie z tlem ale od niedawna sie tym bawie :wink: ). I ja nie ukrywam ze figurki wychodza lepiej na zdjeciach niz na zywo(mowie tutaj o naszych oczywiscie, nie zawsze tak jest). A czy wciskamy kit czy tez nie ocenic moga tylko kupujacy(i wszyscy ktorzy zobacza je na zywo :wink: ), ktorzy do tej pory nie narzekali i mam nadzieje ze poziom prac jest wystarczajacy aby tak pozostalo.

Pozdrawiam Lan.

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

bardzo ładny aczkolwiek złoty NMM miejscami mocno odbiega poziomem od całego figsa

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Lan pisze:To ja może zaczne od mojej kolejnej pracy.
Niestety jest to ponownie figurka która juz widzieliscie. Ale czy moja wina ze taki wlasnie sie podobaja :wink: ?
Krrrrrrrwiiiiii!
Lan pisze:Postaram sie juz nie robić tego w najblizszej przyszlosci i jakies nowe fajne wzory znalesc.
O tak. Proszę. Błagam. Grożę. Już nigdy więcej tych dwóch wzorów hajelfów!

;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Świetny jest. Nie mam żadnych zastrzeżeń, moje niewprawne oko nie dostrzega takich.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

W zasadzie jedyna rzecz do jakiej przy tej figurce zawsze u każdego mam zastrzeżenia, to ten złoty NMM na hełmie zlewający się z blond włosami. Ale poza tym to figurka pomalowana ślicznie, w szczególności tarcza, która u wiekszości pozostawia nieco do życzenia, tutaj jest zrobiona przecudownie.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no tak z wlosami sie zgodze powinny byc jasniejsze czy cos
slewaja sie jak cholera
ale figurka pomalowana bosko

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Tomash pisze:
Lan pisze:To ja może zaczne od mojej kolejnej pracy.
Niestety jest to ponownie figurka która juz widzieliscie. Ale czy moja wina ze taki wlasnie sie podobaja :wink: ?
Krrrrrrrwiiiiii!
Lan pisze:Postaram sie juz nie robić tego w najblizszej przyszlosci i jakies nowe fajne wzory znalesc.
O tak. Proszę. Błagam. Grożę. Już nigdy więcej tych dwóch wzorów hajelfów!

;)
gdzie mozna takiego kupic?
wiecie nie znam sie na He a pomalowalbym sobie jednego takiego i pstryknal pare fotek w koncu bylby inny ;)

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Malowanie śliczne, czar błękitu poprostu ;) Złoty NMM faktycznie nieco zlewa się z blond włosami, ale to drobiazg. Bardzo ładna tarcza.
Posadzka na podstawce jest jednak trochę zbyt "magiczna", jakby była elementem zbroi elfa ;)

EDIT: Aj aj aj, właśnie zauważyłem wstrętną nadlewkę, widać ją na trzecim zdjęciu z kolei, te "skrzydełka" na hełmie :/ Szkoda, że nie została usunięta.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

mam zgniecioną moszne po obejrzeniu tego elfa :shock:

ODPOWIEDZ