prosze o pomoc

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: prosze o pomoc

Post autor: Grolshek »

Rozpiska do bólu standardowa na 1650 ale za to najtańsza pieniężnie jak się tylko da:
-imperialny cannon (odpowiednio skrócony schaosowany bitsami których bedziesz miał pełno) lub skullpasowe działko krasnoludzkie bo tanie...
-3x5 knightów
-2x5 maruderzy konni
-2x5 psy
-exalted na dysku (ja zrobiłem ze screamerki na niej piesza postać)
-2xkonni magowie
-army book
Koszt zamyka się w 400-450 pln i można spokojnie sobie grać, ćwiczyć, myśleć co tu jeszcze dokupić...

kawa22
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: kawa22 »

teraz jestem na etapie szukania jakiegos army booka :D potem będe myslał o modelach

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Delight, wcale się nie gniewam.Jak mus to mus :)
Teraz co do kupna figurek, battalionu i takie tam.
Co będzie obowiazkowe to napisał ci Grolshek.
3 knightsi
2 psy
i 2 marudy konne na cytadeli wyniesie to niecałe 400zł
Warto jest kupić większą ilość modeli w sklepie , zawsze mozna utargować cos z ceny/
Dlaczego ja ci proponuje battalion. A no dla tego , ze jak wydasz jednorazowo 200 zł na figurki i dokupisz sobie green stuff to będziesz miał masę zabawy nie tylko z grania ale i konwertowania figurek.CHodzi o to ze jak kupisz battalion to kupujesz to co i tak mialeś kupić plus fajne figurki do konwertowania. EWENtualnie zawsze można sprzedać na allegro , same figurki warriorów i maruderów bez bitsów.
Jeśli masz gdzies okazje kupic konnych maruderów, za małe pieniądze to KUPUJ!!!!!!!

smigol
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Piaseczno k. Wa-wy

Post autor: smigol »

Mam zamiar zacząć grać WoCH-em. Mam mały budżet i po AB to co mam kupić, żeby "popykać" troche na proxach??? A i raczej byłbym za armią ofensywną nastawioną na magie i konnice (to będzie taki kontrast moich krasi z Barack Varr :D ).
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum - Dewiza Joannitów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

granie ofensywanym chaosem to tak naprawdę granie pieskami i fastami, jako że przesiadasz się z krasi to skup się na tym aspekcie gry.

psiaki kupisz na allegro za grosze (najlepiej od OnG) fasty kupisz stare za grosze lub sypniesz trochę kasą i piękne nowe kupisz , knightów na start proponowałbym nie kupować bo to droga inwestycja a może ci się odwidzi granie tą cudowną armią :P

smigol
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Piaseczno k. Wa-wy

Post autor: smigol »

fasty- czyli co???
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum - Dewiza Joannitów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Marauder Horsemen
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

widać że rasowy kraś :mrgreen:

ODPOWIEDZ