Wielka Inkwizycja Master 24-25.04.2010

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Wielka Inkwizycja Master 24-25.04.2010

Post autor: Fisch »

Rince pisze: Dobre... Jestes nabezczelniejszym malolatem jakiego mialem okazje poznac grajac w battla.
po mnie
8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Rince odpuść.
Nie ma co się przekrzykiwać z forumowymi fighterami.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Człowieku, co ty w ogóle piszesz? Naprawdę az tak cię zabolało to, że nie zmasakrowałeś jakiegoś chłopczyka? Sam wałowałeś, ale mimo to mnie oskarżasz. W swoim bardzo agresywnym poście jestes z leksza nielogiczny. Nie widzisz sprzeczności w
Rince pisze:Patrzylem ci na rece cala bitwe, a flamery sam przesunales blizej, nawet bez zadnych klotni
Rince pisze:Jak mozna wciskac komus kit, ze przesunal modele w fazie strzelania, kiedy cala bitwe patrzyles nam na rece?
Jak można komuś wciskac kit, że przesunął flamery dalej, kiedy cała bitwę patrzyłeś mi się na ręce? Sprytnie pominąłeś też kwestię rod of power... To ty weź się ogarnij...

A argument o długości tworzenia posta jest po prostu śmieszny, nie wiem jak ty, ale ja nie siedzę cały czas na BP.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

akurat co do Roda to Ja nie wiedziałem i sie przyznaje do tego, sądziłem że mag przenosi swoje kostki PD do polla DD

Varden
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190

Post autor: Varden »

Andrzej pisze:Aha, czyli kiedy ja mówię że wałujesz, to są insynuacje. Ale kiedy Ty mówisz, że ja wałuje, jest to święta prawda. Już nie pamiętasz, jak chciałeś przenieść 3 kości z PD do DD? Gdyby nie to, że znam się na imperium, wałowałbyś nas aż miło przez 6 tur.
A dlaczego nie można według ciebie przenieść z PD do DD z Rod of Power?

edit: teraz już jasne
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2010, o 17:59 przez Varden, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Co jest nielogicznego w tym, ze nawzajem patrzylismy sobie na rece? Pominalem kwestie rod of power, bo nie znam imperium i nie wiedzialem do konca jak dziala. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale piszac, ze przez cala bitwe patrzylem ci na rece, a tobie i tak udalo sie przesunac flamery, strzelasz sobie niezlego gola.

Generalnie nie obchodzi mnie czy "zmasakrowalem jakiegos chlopczyka". Obchodzi mnie to, jak ten chlopczyk zachowywal sie w stosunku do mnie, jak probowal mnie oszukiwac i jak teraz nie potrafi sie do tego przyznac, odbijajac pileczke w stylu mocno podstawowkowym aka "to ty mnie walowales". Whatever... A reki mozesz mi nie podawac. Mam to w naglebszym powazaniu. Eot z mojej strony.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2167
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

flame is on!
Obrazek

na każdym (z jednym wyjątkiem) zdjęciu widać piękną męską przyjaźń. łezka się w oku kręci

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Panowie , ale spokojniej prosze. Na PW sobie powrzucajcie, jak nie posluchacie to poprosze jakiegos moda z tego dzialu, albo sam powycinam i Wasze wrzuty pojda do smietnika.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Pare słów od orga:

Rince, Andrzej - przenieście swoje wywody na PW i prosze nie załatwiajcie takowych rzeczy po turnieju na forum tylko na bierząco w trakcie trwania bitwy. Jeżeli uważaliście by który kolwiek z was dostał WORSTA za wałowanie to do cholery po kiego wała na turnieju byłem ja, Żaba i Handełek??

Panowie - wezcie na wstrzymanie lub przy najbliższej okazji na turnieju dajcie sobie po razie (czyt. zagrajcie chalenga) i pilnujcie sie wzajemnie :)

To tyle odnośnie waszej sprzeczki forumowej.

WI zakończyło sezon 2009/2010 w polskim battlu - mamy już top 20 ligi - przed nami ETC - tak więc kadro zbieraj sie, ćwicz i postaraj sie wygrać wkońcu EURO :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

...

Tak w ogóle, to zgubiłem na turnieju miarkę. Jest podpisana dwoma literami "A". Uczciwego znalazce proszę o zwrot na najbliższym masterze. Pedros może potwierdzić, że w jeśli chodzi o miarki, to potrafię się odwdzięczyć :)


Pedros, Andrzej, Rince...Aż sie zmęczyłem czytając ten dziwny spór. Jeśli, któryś z was nie powiedział jeszcze wszystkiego, proponuję wyjaśniać sobie na pw. Każdy kolejny post odgrzewający wiadomą sprawę będę kasował bez ostrzeżenia. Jesli macie problem z zasadmi, a zwłaszcza z długościami szarż to polecam wątek "pytania początkujących", w sprawie zaginionych rzeczy także proszę - udać się na przyszłość do odpowiedniego działu lub bezpośrednio kontaktować się z organizatorem. Pozdrawiam - Lohost
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Mi w Lublinie "zginęła" a była podpisana BIGPASIAK [ wyryte na miarce z tyłu miałem ] i wątpię żeby się "odnalazła"...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

każdy chce mieć taką miarkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Qwa... jednak mało śmieszne :?
:P
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1877
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Zdjecie nr 23 pod tytułem "Shino pyta o coś sedziego" mnie rozwala :P.
Czyja jest ta zajebista breta na kolejnym?

Gratki udanego turnieju, mam nadzieje, ze WI pozostanie Masterem.

Swoja droga, jak tam abomki rzezały? ;) (żółwik)

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Marek G pisze:Zdjecie nr 23 pod tytułem "Shino pyta o coś sedziego" mnie rozwala
To jest trochę inaczej. Sędzia pyta się Shina

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Marek G pisze:Czyja jest ta zajebista breta na kolejnym?
Co tam breta - lepiej ogarnij tego pieknego smoka :P

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

bigpasiak pisze:Qwa... jednak mało śmieszne :?
:P
Ja się śmiałem. :D


Jak wyniki pre inkwizycji? Już ustalone kto dostaje 100 do ligi? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

grają w papier kamien nożyce do 1000 wygranych

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Kalesoner pisze:

Jak wyniki pre inkwizycji? Już ustalone kto dostaje 100 do ligi? :wink:

wszyscy którzy wzięli udział

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Cholera, a byly mi obiecane, za to ze duchowo z Wami tam bylem :D

ODPOWIEDZ