Praca na Play Mini Of The Month XLI krasiowy Thane

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krasnoludy by Pingu

Post autor: Grabz »

Dzięki wielkie.
A jak z skalą modelu(odpowiada)?
I co trzyma szef obsługantów(chyba mieczyk ale nie jestem pewny)? :?

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

miecz i lunetę i wielkościowo krasnale takie same pomaluje to zamieszczę;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Trochę dawno mnie nie było;) ale coś się pomalowało:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

Ładnie pomalowane, fajnie by było gdybyś pisał jakich farb użyłeś ;]

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

GOOD JOB!
]arrrr

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No pingu, fajny żyrek :)

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

No fajny żyrek. Ciekawe jak wygląda w realu? Weź go na Najemników 12 czerwca.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

No weź bo też chętnie zobaczę ;) na zdjęciu ładnie sie prezentuje :mrgreen:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

spoko;) ale chyba go nie wystawię
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Zdjęcia niestety nie powalają:/ figurki też nie są genialne ale na więcej mnie nie stać;), brakuje mi nauczyciela:P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Niezła robota, całość robi dobre wrażenie. Rogi wymagają poprawek, wyglądają słabo i zaniżają ocenę całości.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

No i kolejne prace

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Pingu Bardzo mi się podobają tylko Krasie są starą i dumną rasą więc wątpie że ubierali by się w kolorowe wdzianka , ta zieleń oraz niebieski zupełnie niepasują lecz to tylko moja opinia , skóra i skórzane płasze =D> 5/5
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Felu
Mudżahedin
Posty: 205
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Felu »

Jestem mało doświadczonym malarzem, ale jakoś to nie ma składu i ładu. Lubię jak figurki są schludne :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Parę rzeczy przydałoby się poprawić, biała broda, rogi, księga na sztandarze i byłaby gitarka. Co do jaskrawego zielonego i niebieskiego, nie moja bajka, wolę mroczne, wypłowiałe.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wyglądają nieźle, do gry, na stół jak najbardziej się nadają.
Oczywiście można by było ich bardziej dopracować. Szczególnie popracować by się przydało nad muzykiem i sztandarem, są to figurki które zawsze zwracają większą uwagę niż zwyklaki więc warto spędzić nad nimi trochę więcej czasu :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Myślę, że dużo by zyskały, gdyby je pociągnąć matem - byłyby mniej cukierkowe. Bo generalnie to całkiem nieźle, armia może wyglądać fajnie, tym bardziej, że ci się będzie skil poprawiał.
Sugeruję podstawki malować przed przyklejeniem figurek, bo teraz malując żwirek będziesz brudził buty i oblamowanie kolczug.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Tu z podstawkami masz racje nie przemyślałem tego, a ta armia ma być kolorowa to są bogate krasie na wypasie:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

No nie podpadnę chyba bardzo jeśli napiszę, że tego slejera na smoczym ryju to już gdzieś widziałem :D tak widziałem ten sam smoczy pysk i tego samego zaplutego slejera u oskaR'a tzn Rakso'a :D oj nieładnie nieładnie tak podkradać pomysły:D
Washowanie z pewnością by się przydało na niektórych elementach... a najbardziej podoba mi sie kebab gyros żyros ;)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

A podobał mi się Slayer Raksa to też chciałem takiego w oddziale, za to mam pomysła na ironsów, kiedyś umieszczę jak zrobię;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

ODPOWIEDZ