Ziemkowe lizaki (2.09.13 Slann)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Re: Ziemkowe lizaki (up 11.06 Army trej + fota grupowa)

Post autor: ARBAL »

A ja się troszke wyłamie :)

Malowanie jest w miare dokładne ale mi sie osobiście ta armia nie podoba. Kolory jak dla mnie za jasne, figurki sie świeca w niektórych miejscach (może to tylko efekt zdjęć), brak rozjąsnięń na tej zielonej skórze u skinków na enginie (lub bardzo słabe albo znowu wina zdjęć). Przy coldach kolor jeżdźca zlewa sie z wierzchowcem. Wszelkiego rodzaju kości, czaszki, pazury bardzo słabo zrobione (z pewnością z daleka wyglądaja ok). Podstawki nie podobają mi się wogóle (robiłes je sam czy to jakies "gotowce" ?)

Za to szacunek za włożona prace i napewno fajnie by było jak by każda napotkana armia Lizaków conajmniej tak wyglądała na stołach...

Może moje spojrzenie na Twoja armie spowodowane jest tym, że lizaki nie są tym co podoba mi sie w Warhammerze najbardziej...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dzieki za opinie - dobrze, ze mam swoje zdanie na temat swojej armii, bo normalnie bym jeszcze sie zdemotywowal po tym poscie.

Gdybys wpadl 5.06 do Bydgoszczy na turniej wfb to mialbys okazje zobaczyc ta armie na zywo i gwarantuje, ze wiele z Twoich opinii ulegloby zmianie (odnosnie swiecania sie, cieniowania itd.)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

Obrazek
ja to bym taki kolorek wstawil. czyli niebieski miejsami wchodzacy w fioletowy. z zielonym to sie bardzo fajnie zgra.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

I dokładnie o cuś takiego chodziło :D .Kolorek określiłbym jako elektryczny.
Ciekawy pomysł z sercem, tylko jeśli już w tą stronę to chyba lepiej darować sobie magię a dołożyć mnóstwo krwi.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Ale Slaan się nie kojarzy za bardzo z wyrywaniem serc mimo wszystko. Taki motyw pasowałby do chaosu, DE itp. ale Slaan ma zbyt pocieszną mordkę, żeby wyrywać serca. Podobno grubaski to poczciwcy. :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kolejny oddzial, jestem z siebie mega dumny bo zajeli mi tydzien (ok 4-5h dziennie).
Zdjecia z fleszem i bez flesza.
Knwersje na weze by Bartas.

Z FLESZEM

Obrazek
Obrazek
Obrazek




BEZ FLESZA



Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Spoko:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nieźle, choć osobiście nie leżą mi takie kolory dla skinków.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

O mój boże! Gdzie są ich nogi?! :mrgreen:

Czad :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Wężojaszczurki (w sumie wychodziłoby na to, że to padalce :P :mrgreen: fajniutke

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

bem pisze:O mój boże! Gdzie są ich nogi?! :mrgreen:
To brakujące ogniwo jaszczurzej ewolucji! ;)


Fajne, chociaż fotki ich nie upiększają.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

zrób lepsze fott.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No nie powiem, bo przez te słabe zdjęcia wyglądają co najmniej średnio...
Pomysł ciekawy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Cała armia wyglada srednio przez te foty i zdaje sobie z tego sprawe. W sierpniu wracam i biore od Gokisha namiot bezcieniowy, moze w nim bedzie lepiej. MNa DMp bedzie mozna na zywo poogladac cala armie.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Rewelacyjny pomysł :) Fajne wykonanie - cóż... jeżeli cała armia będzie takim podejściem to pogratulować :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

szrama
Chuck Norris
Posty: 446
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Ziemko spróbuj postawić źródło światła za nimi tak, żeby oświetlało modele z przeciwnej strony, z której robisz zdjęcia, a potem zrób normalnie z fleszem - będą ładnie doświetlone z każdej strony. :wink:

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

szrama bedzie przeswietlonie niestety:)
najlepsza kmina to ten namiot bezcieniowy albo północne okno...ale na pewno nie w słońcu tak jak to zrobil Ziemko:)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Albo edytor graficzny ;).

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Ciekawa konwersja - brawa dla Bartasa =D> . Podstawki są super - urozmaicone i ciekawe. Podziwiam, że zajęli Ci tylko tydzień - ja bym ich pewnie przez miesiąc malowała :P . Generalnie na stole będą się pięknie prezentować i oby starczyło Ci zapału na resztę :wink:.

Pozdrawiam,
młoda.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Jestem z Ciebie dumy :*

jak zwykle skora jest napewno zajebista a na tych zdjęciach wygląda średnio, ale to taki urok ;)

Bardzo fajny pomysł z tymi wężami, mega dobrze się prezentują. Fajnie ze ktos urozmaica te moze skinków inaczej niż tylko w wodzie pływające.

Ciśniej dalej ! czekam na slanna i TG !
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

ODPOWIEDZ