Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temat filmowy

Post autor: Ziemko »

swieta_barbara pisze:Ziemko, jak mogly nie podobac Ci sie predators? Moim zdaniem jeden z najlepszych filmow tego roku. Swietna muzyka, jak w predziu 1 - Silvestri, swietnie zagrane przez wszystkich wlasciwie (moze oprocz Eryka Formana, ale z nim mam juz takie skojarzenia, ze on chyba nigdzie nie bedzie mi sie podobal poza That '70s Show), fajna fabula - nie bylo ani dluzyzn, ani durnego wiklania sie w nikomu niepotrzebne tlumaczenia, no ale przede wszystkim to turbo klimat i atmosfera dzungli. Prawdziwe polowanie. Jako rasowemu skinkowi, powinno Ci sie podobac. Zdecydowanie lepsze od pred2, troche lepsze od pred1 IMO.

Wszystkim, ktorym podobal sie pred1 - predators obowiazkowo!!! Kozacki film. Najwieksi wymiatacze swiata tluka sie z ekipa predziow. W tym pomysle jest esencja wszystkego najlepszego.
O gustach sie nie rozmawia.
Ja sie zawiodlem, liczylem na duzo wiecej.
"Pianista" grajacy role twardziela - what a fail.
Jedynka predziow duzo lepsza, to samo jedynka alien versus predator.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 733
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Co do predatorsów to popieram Ziemka.Straszny gniot,dialogi mogli wyciąć były zbędne. Napiepszanie, wybuchy, a z drugiej strony mało flaków jak na Rodrigeza.IMHO nawet AVP>Predators.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ehh...wczoraj obejrzałem
Into the Wild
to film z 2007 roku, reż Sean Penn, muzyka Eddie Vedder
widział to ktos..? mega obraz, jakby mi ktoś mysli wyrwał na na ekran zrzucał...POLECAM
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

SoCiu pisze:dialogi mogli wyciąć były zbędne
#-o

Oglądałam wczoraj 'Kołysankę' Machulskiego i powiem szczerze, że spodziewałam się czegoś ciekawszego. Momentami było bardzo zabawnie, ale akcja się makabrycznie przedłużała.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Wlasnie wrocilem do domu z "Predators" i jak dla mnie, nie byl wcale taki zly.. Pianista mi nie przeszkadzal, powrocila wlasciwa muzyka ;) , efekty spoko.. Moze mieliscie za duze oczekiwania? Dodam ze pierwszy AvP tez mi sie nawet podobal ale drugi byl beznadziejny.

Awatar użytkownika
bagno
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: bagno »

A murzyn w kamuflażu predka?
Obrazek

admolikkk
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Tychy

Post autor: admolikkk »

jeśli chodzi o mnie to na predators się bardzo zawiodłem a najbardziej na fabule nagle 10 typa spada z nieba na jakąś planetę nie wiadomo z kąd. Co akcję oczywiście jednego mniej , aż w końcówce filmu superbohater aka pianista wraz z ślicznotką ratują się, a żeby nie skończyło się happy endem to z nieba spadają w klatkach predatory. KONEIC :)
LEAVE NO MAN BEHIND!

Awatar użytkownika
bagno
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: bagno »

Nie, nie wiadomo skąd tylko predzie ich porwali.
W klatkach raczej te zwierzaki spadały.
Obrazek

admolikkk
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Tychy

Post autor: admolikkk »

acha no masz racje to rozwiązuje wszystko ;)
LEAVE NO MAN BEHIND!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Dmtrij pisze:ehh...wczoraj obejrzałem
Into the Wild
to film z 2007 roku, reż Sean Penn, muzyka Eddie Vedder
widział to ktos..? mega obraz, jakby mi ktoś mysli wyrwał na na ekran zrzucał...POLECAM
też mi się podobał :)
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

SoCiu pisze:Co do predatorsów to popieram Ziemka.Straszny gniot,dialogi mogli wyciąć były zbędne. Napiepszanie, wybuchy, a z drugiej strony mało flaków jak na Rodrigeza.IMHO nawet AVP>Predators.
Idiotyczne zarzuty. Moze nie bylo typowych dla Szwarca zajebistych tekstow, ale fabula pomyslana duzo lepiej niz pred 1, klimat znacznie lepszy, pare nowych pomyslow dot. predatorow. Wasze (Twoje i Ziemka) wypowiedzi przypominaja mi komentarze do Krolestwa Krysztalowej Czaszki - najlepszej czesci IJ dla mnie. Jak film wyszedl tez wszyscy sie rzucali, ze "o kurde, jaki gniot, co oni sobie wyobrazaja, stare IJ byly lepsze, idiotyczne pomysly, obcy, lodowka, itd". A chyba te same osoby zapomnialy, ze w 1 IJ nazisci otwieraja urne, ktora nastepnie zzera ich dusze - kaman, to dopiero bylo malo realistyczne.

Czego konkretnie spodziewaliscie sie po Predators i w czym Was zawiodly?
Ziemko pisze:O gustach sie nie rozmawia.
Akurat to taki temat, ze tylko o gustach mozna tu pogadac ;-] Predators FTW.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Asassello pisze:
Dmtrij pisze:ehh...wczoraj obejrzałem
Into the Wild
to film z 2007 roku, reż Sean Penn, muzyka Eddie Vedder
widział to ktos..? mega obraz, jakby mi ktoś mysli wyrwał na na ekran zrzucał...POLECAM
też mi się podobał :)
To jest mega świetny film :) Widzialem go z trzy razy.
A swoją drogą, Wywiad z wampirem + Królowa potępionych? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? ;) Mi się bardzo podobało :)

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

W piatek bylem na incepcji I moge szczerze polecic. Film ms pare dziur w fabule ale calosc naprawde miazdzy system. Swietny scenariusz swietne efekty I bardzo dobra gra aktorska

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Piotras pisze:A swoją drogą, Wywiad z wampirem + Królowa potępionych? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Wywiad z wampem jest 10 razy lepszy, królowa też daje radę (głównie przez soundtrack :D ).
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

eliah91 pisze:
Piotras pisze:A swoją drogą, Wywiad z wampirem + Królowa potępionych? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Wywiad z wampem jest 10 razy lepszy, królowa też daje radę (głównie przez soundtrack :D ).
przez sountrack (najlepszy soundtrack do filmu ever) film jest dla mnie kultowy (tak 10+ obejrzen)

wywiad po 3-4 sie juz dluzy... krolowa idealnie, szybko, bach bach i po filmie ;)

pzdr

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

swieta_barbara pisze:Krolestwa Krysztalowej Czaszki - najlepszej czesci IJ dla mnie.
Najlepszy byl gral. Ciezko przebic tamta czesc :>

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Shino pisze:
swieta_barbara pisze:Krolestwa Krysztalowej Czaszki - najlepszej czesci IJ dla mnie.
Najlepszy byl gral. Ciezko przebic tamta czesc :>
+1 :mrgreen: (zdecydowanie najlepsza część :wink: )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wczoraj taki śmieszny film widziałem
"Invention of Lying" polecam gorąco, głównie dla dialogów
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wczoraj bylem na Inception - kozak jak siemasz. Najlepsza sciezka dzwiekowa w tym roku (pobil predatorsow, a to juz niezle), swietna gra aktorska - Leo to klasa aktor teraz sie zrobil, kazdy jego film ostatnio jest bardzo dobry. Troche duzo rozpierdzielanki, ale takie sa reguly amerykanskiego rynku. B. porzadny pomysl na scenariusz i oczywiscie Nolan - weri najs. Polecam kazdemu. Najlepszy byl moment kiedy polecialy napisy - mimo, ze zapomnialem legitki i bylem w niedziele, juz od dawna nie mialem wrazenia tak dobrze wydanej kasy.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Ide na to dzisiaj. Z recenzji (Twojej i w gazetach) brzmi bardzo smakowicie. :)
Obrazek

ODPOWIEDZ