Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Temat filmowy

Post autor: swieta_barbara »

Bedziesz mial nawet lepiej - idziesz w poniedzialek, wiec jeszcze lepiej zainwestujesz pieniadze :]


Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

na Machete czekam już dość długo i się doczekać nie mogę :( widziałem zwiastuny... bombowe! "Gdzie jest moja żona i córka!" :>

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

swieta_barbara pisze:Wczoraj bylem na Inception - kozak jak siemasz. Najlepsza sciezka dzwiekowa w tym roku (pobil predatorsow, a to juz niezle), swietna gra aktorska - Leo to klasa aktor teraz sie zrobil, kazdy jego film ostatnio jest bardzo dobry. Troche duzo rozpierdzielanki, ale takie sa reguly amerykanskiego rynku. B. porzadny pomysl na scenariusz i oczywiscie Nolan - weri najs. Polecam kazdemu. Najlepszy byl moment kiedy polecialy napisy - mimo, ze zapomnialem legitki i bylem w niedziele, juz od dawna nie mialem wrazenia tak dobrze wydanej kasy.
Najlepszy film jaki widziałem w tym roku (na drugim miejscu zresztą też film z Leo, "Wyspa Tajemnic" ;) ).

Ktoś dotrwał do końca napisów? Nie chcę spoilerować, ale czy tam naprawdę coś słychać?
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Watcher pisze:Ktoś dotrwał do końca napisów? Nie chcę spoilerować, ale czy tam naprawdę coś słychać?
LoL?! Wyszedlem przed koncem...

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

swieta_barbara pisze:
Watcher pisze:Ktoś dotrwał do końca napisów? Nie chcę spoilerować, ale czy tam naprawdę coś słychać?
LoL?! Wyszedlem przed koncem...
Mały spoiler alert:



Gdzieś przeczytałem, że po ostatnich napisach słychać dźwięk przewracającego się bączka. Strasznie jestem ciekaw czy to prawda :)
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

swieta_barbara pisze:
Watcher pisze:Ktoś dotrwał do końca napisów? Nie chcę spoilerować, ale czy tam naprawdę coś słychać?
LoL?! Wyszedlem przed koncem...

Tez sie zbieralem jak tylko skonczył sie film - napisów nie podziwialem. No, ale film trwał 2,5h i wychodziłem chwile przed północą z tłumem ludzi (wszystkie miejsca wykupione! :shock: ), wiec na roztkliwianie sie w fotelu troche nie było czasu...

Jesli była muzyczka, to ciekawe, czy byl tez jakis zryw... ;)

Film ogolnie polecam. Jak ktos jest bardziej wrazliwy na spojnosc scenariusza to moze sie tak maksymalnie nie wczuc, ale jesli ktos ma wieksza tolerancje na "grube nici" to powinien sie swietnie bawić.
Ja ogolnie uwielbiam motyw "kwestionowania" otaczajacej rzeczywistosci, wiec takie filmy jak Matrix, Teoria Spisku, Gra, Truman Show, czy teraz własnie Incepcja, to cos, co mnie strasznie kręci. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Ergofob pisze:Drogie kinomany, jeśli ktoś ma kanały KinoPolska/ AleKino, polecam [jako tzw. pakiet inteligenta] film "Przyjęcie na 10 osób plus 3" oraz "Hydrozagadkę" - bo po kilku miesiącach wracają do ramówki. Ku wielkiej mej radości.
No to ja mam też fajnego niusa (sprzed miesiąca ale zawsze)

Kanał Comedy Central zakupił od Telewizji Polskiej emitowany w latach 90. program satyryczny Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny “Za chwilę dalszy ciąg programu”. Obiec pozycje mają się pojawić na antenie komediowej stacji jesienią br.
Mój ulubiony "serial" satyryczny zaraz po Monty Pythonie. Polecam, można się uchachać po pachy, sto razy lepsze od tych dzisiejszych na siłę robionych spędów kabaretowych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Mauler pisze:
Ergofob pisze:Drogie kinomany, jeśli ktoś ma kanały KinoPolska/ AleKino, polecam [jako tzw. pakiet inteligenta] film "Przyjęcie na 10 osób plus 3" oraz "Hydrozagadkę" - bo po kilku miesiącach wracają do ramówki. Ku wielkiej mej radości.
No to ja mam też fajnego niusa (sprzed miesiąca ale zawsze)

Kanał Comedy Central zakupił od Telewizji Polskiej emitowany w latach 90. program satyryczny Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny “Za chwilę dalszy ciąg programu”. Obiec pozycje mają się pojawić na antenie komediowej stacji jesienią br.
Mój ulubiony "serial" satyryczny zaraz po Monty Pythonie. Polecam, można się uchachać po pachy, sto razy lepsze od tych dzisiejszych na siłę robionych spędów kabaretowych.
Jeszcze KOC mogliby kupić, to takie dziecko "za chwilę..."
Marcet sine adversario virtus

Minas Kolmar

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

Watcher pisze:
swieta_barbara pisze:
Watcher pisze:Ktoś dotrwał do końca napisów? Nie chcę spoilerować, ale czy tam naprawdę coś słychać?
LoL?! Wyszedlem przed koncem...
Mały spoiler alert:



Gdzieś przeczytałem, że po ostatnich napisach słychać dźwięk przewracającego się bączka. Strasznie jestem ciekaw czy to prawda :)

Dla ludzi którzy widzieli film uwaga,SPOJLER!!!! :

Zauważcie, że talizmany których oni używali były stworzone przez nich samych i nikt nie mógł ich dotknąć... Jak wiemy, to nie był jego talizman więc za każdym razem się przewracał ;). Jego talizmanem tak naprawdę była... (Tekst malutkim druczkiem by nie przeczytał ktoś kto nie oglądał filmu) Była obrączka, którą obkręcał na dłoni przy każdym pojawieniu się w śnie... Zauważyliście to :)?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Watcher pisze:
Mauler pisze:
Ergofob pisze:Drogie kinomany, jeśli ktoś ma kanały KinoPolska/ AleKino, polecam [jako tzw. pakiet inteligenta] film "Przyjęcie na 10 osób plus 3" oraz "Hydrozagadkę" - bo po kilku miesiącach wracają do ramówki. Ku wielkiej mej radości.
No to ja mam też fajnego niusa (sprzed miesiąca ale zawsze)

Kanał Comedy Central zakupił od Telewizji Polskiej emitowany w latach 90. program satyryczny Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny “Za chwilę dalszy ciąg programu”. Obiec pozycje mają się pojawić na antenie komediowej stacji jesienią br.
Mój ulubiony "serial" satyryczny zaraz po Monty Pythonie. Polecam, można się uchachać po pachy, sto razy lepsze od tych dzisiejszych na siłę robionych spędów kabaretowych.
Jeszcze KOC mogliby kupić, to takie dziecko "za chwilę..."
O, gdyby tak ktoś KOC odgrzebał, to by było pięknie... bo lada chwila kasety wideo odejdą w niepamięć, a kolekcja nagranych odcinków pójdzie się... :?

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Dzisiaj popelnilem błąd życia i wchodząc do kina spontanicznie zerknąłem na plakaty widząc na jednym nazwisko Nicolas Cage stwierdzilem że przejde sie na to (uczen czarnoksieznika...)
Jak zaczynal sie film myslalem że pomyliłem sale...straciłem 2godziny... A mój błąd polegał na tym że nie zauważyłem napisu "disney"... .

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

KOC też będzie spoko :))) Prędzej czy później telewizje wrócą do tego co dobre a dadzą sobie siana z tańcem z gwiazdami :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziekan
Chuck Norris
Posty: 536
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dziekan »

KOC jest genialny! :shock:

Chyba wszystkie obejrzałem... lata temu... :|

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Taa Doktor z Nadwagą i Siostra bez Osierdzia :P

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Incepcja -- ależ to jest rewelacyjny film! :shock:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Tomash pisze:Incepcja -- ależ to jest rewelacyjny film! :shock:
Zgadzam się :)

Tysiąc lat w 8 minut. Historia Polski na EXPO - Bagiński [PEŁNA WERSJA]

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Niezłe ale jaj nie urywa :wink: Bagińskiego stać na dużo więcej, co zresztą kilka razy już pokazał.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kurde, już niedostepne. :shock:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »


ODPOWIEDZ