Warsztat Kacpra - Unlimited Colours[24.02.15]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Re: GraveDigger & Kacper [11.08.10]

Post autor: Asassello »

zdjęcia (oświetlenie) albo tło wydaja się kiepskie...

wszytko jest bardzo ciemne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Rewelacyjny dobór kolorów =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Malowanie ok, ale te niebieskie ciałka tak się gryzą z podstawkami, że aż mam dreszcze ;) A podstawki swoją drogą słabe, ale domyślam się, że mają pasować do reszty podstawek w armii i nic na to nie mogłeś poradzić.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

chwile człowiek nie zagląda i od razu tyle zaległości..:D

realmy mi się podobają, jedna kolorystyka, inne herby w jej obrębie.
magiczki bym chyba wolał na koniach gw, koń lukrecji ma podejrzanie małą głowę i krótką szyję a magiczka bretońska trochę za dynamiczna na tak stacjonarnego konia moim zdaniem. i bretońska trochę zbyt kolorowa dla mnie:) a dla odmiany koniowi lukrecji brakuje jakiegoś nawiązania do niej samej.
queek świetny, szczególnie kości, drewno i skóra;] za to nie leży mi zbroja, może za mało kontrastu i przez to płaskawa? ale aż się mam ochotę zabrać za swojego, motywująca praca bez dwóch zdań..
z tych WE to tylko banner pamiętam, jest rzeczywiście świetny, czymś się inspirowałeś? i fajny sam pomysł żeby łapa wychodziła za ramkę;]
demonetki nie w moim stylu, wyglądaja jak takie coś z x-menów. za to niektóre połączenia kolorystyczne mi się podobają, np banner sam w sobie dość ciekawy;] (mimo że nie pasuje kolorystycznie do demonetek:P) szkoda że na podstawkach nie ma choćby jakiejś czaszeczki, kamyczka, żuczka, gałęzi suchej czy coś:( no i większym wowem by było jakby miały może zielone wlosy jak z bannera:D takie są zbyt mało hardcorowe jak na niebieskie ludki;)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Rakso_The_Slayer pisze:Smerfetki jak widzę ;)

szczerze mówiąc niezbyt mi się podobają. Moim zdaniem potrafisz znacznie lepiej.
Może nie był wystarczająco "zmotywowany" Rakso :mrgreen:

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

nowa armia orków, na razie tylko tyle, na próbę:]

Obrazek
http://www.unlimitedcolours.com.pl/


Znajcie chamy swoje miejsce w szeregu
VegaMStudio pisze: bo żaden z was wielcy malarze nie da 300$ za model to raz a po drugie ja wybieram klientów a nie klienci mnie więc raczej byś szans na zamówienie u mnie takiej pracy nie miał bez względu czy masz pieniądze czy nie
UP

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

To czekam na więcej.Trochę cukierkowe ale świetne :D .Szaty super maźnięte, skóra najlepsza.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Zajebiste kolorki, bardzo podoba mi się kolorek skóry. No i podstawki bardzo ładne, a na nie zawsze zwracam dużą uwagę ;)
=D> =D>

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

super malowanie.
ale imho paprocie niepasują (za dużo rozpraszających elementów na podstawce )r
]arrrr

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

super goblinki =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetne malowanie =D>
Podoba mi się kolorystyka (sam dla swoich zielonoskórych wybrałem podobną) :)
A podstawki są bardzo dobre :)

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

jak zwykle jestem pod wrazeniem, ale mam jedno zastrzezenie :
tylek squiga bym bardziej wycieniowal, zdaje mi sie ze miejscami powinnien byc ciemniejszy,przy tak wielkim tylku w pewne miejsca swiatlo zapewne wogole nie dochodzi ;)
pzdr i prosze o wiecej! :)
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

No łaaaadne :) Trochę ta gąbkowata roślinność się kłóci z paprotkowcem, ale jest nieźle- jedna rzecz mię martwi: czemu ten squig ma tak czyste te łapska/nogi/stopy? Jezus wśród squigów kroczący ponad powierzchnią ? A poza tym, jako początkujący, chciałbym wiedzieć, co to za komisarz z tem sierpem? Szaman, wodzu, sekretarz? Cóż to za model? Błagam o odpowiedź, bo figurant fajny... 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ergofob pisze:A poza tym, jako początkujący, chciałbym wiedzieć, co to za komisarz z tem sierpem? Szaman, wodzu, sekretarz? Cóż to za model? Błagam o odpowiedź, bo figurant fajny... 8)
Szaman nocnych goblinów

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Dzięki- będzie świetnym pionkiem do skastomizowanych i domorosłych planszówek! Już widzę, jak wygrywam nim z córencją w chińczyka :)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Mając na uwadze poziom jaki został zaprezentowany w waszych początkowych pracach i ogólnie wszyskich wcześniejszych to te 2 gobasy oceniam tak na 3+.Odnoszę wrażenie że albo sie cofacie w rozwoju albo macie jakiś ciche dni :D :D
Bo teoretycznie na pierwszy rzut oka praca wygląda ok bo są fajnie dobrane kolorki, świetnie zrobiona podstawka ( w przeciwieństwie to tych pod Demonetkami dla Młynka bo tamte podstawki to jakiś żal był) ale jak sie przyjrzałem dokładniej to te wasze cienie sa zrobione chyba od niechcenia (mam tu na mysli głównie fiolet na płaszczach i skórę squiga bo o butach szamana już nie wpomnę).
Reasumując jak malowała by to np. Bem :D :D to bym jej bił brawa na stojąco natomiast wy dostajecie truje.
Pozdro

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Undead84 pisze:Odnoszę wrażenie że albo sie cofacie w rozwoju albo macie jakiś ciche dni :D :D
Albo miały być pomalowane te prace na taki poziom jaki prezentują.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

[quote="Undead84"]
Reasumując jak malowała by to np. Bem :D :D to bym jej bił brawa na stojąco natomiast wy dostajecie truje.
Pozdro[/quote

O, na miłość Cthulhu- aż tak ci jej prace nie pasują?
A "truje" to chyba w tym wypadku "tróje", mmm? No dobra, czepiam się bez sensu, izwienitie...
Ostatnio zmieniony 19 sie 2010, o 23:57 przez LoudLord, łącznie zmieniany 1 raz.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

cóż chłopaki są leniwi to trzeba przyznac ale u malarzy to chyba norma :p

ja tylko ze swojej strony dodam , że demonetki wyszły strasznie badziewnie na tych fotkach
i są o niebo lepsze w realu,wyszło podobnie do bohatera maski która była wcześniej publikowana wiadomo mogło byc lepiej
ale czasami turnieje wymuszają większe tempo prac i tyle.

gobaski fajniusie , że kumpel ma fioła na punkcie podstawek z "nawaloną koszmiczną ilością trawek,paproci
i innego badziewia" to już jego sprawa ważne żeby się podobało zleceniodawcy :D jak to mówią:
welcome to the jungleeeeeeeeeeeeee ye ye

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

"...to the jungle, we've got funny games" :D
Młynku- masz rację, mówią, że nie ma mocniej pasującego kawałka ;)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

ODPOWIEDZ