Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: Szaman »

Hellsinger pisze:
xaurus pisze:zna ktos moze ten sklep?
http://www.warhammer.com.pl/index.php

Widzę, że mają nieaktualną ofertę, więc być może, że już ich nie ma, ale stronka nadal wisi.
Bo na przykład co to jest do Dark Elfów: Corsairs command?
One teraz są plastikowe, a czasy, gdy nie mieli pudełka z całym regonem są bardzo zamierzchłe.

Ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował, z resztą pisze na głównej stronie, że zamówienia sią chwilowo zawieszone.
to jest najprawdopodobniej stary sklep Bilusia - baaardzo stare dzieje. prawdopodobnie Bilus ciagle przedluza domene, skoro sklep jeszcze wisi, ale szczerze watpie, zeby sklep funkcjonowal ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
ShadEnc
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: ShadEnc »

Hellsinger pisze:Od siebie polecam do obczajenia: Sklep Imperium
Piszesz znowu to samo. Fajnie, że lubisz ten sklep, po Twoich postach w tym i temacie Imperium chyba wszyscy zdążyli to załapać. Nie robisz dobrej reklamy w ten sposób (no, chyba, że jesteś z konkurencji i chcesz robić im czarny PR 8)).

Awatar użytkownika
matbar21
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: matbar21 »

Polecam jak najbardziej sklep http://www.gamesrus.com.pl/.. Ekspresowa wysyłka i dobry kontakt.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

matbar21 pisze:Polecam jak najbardziej sklep http://www.gamesrus.com.pl/.. Ekspresowa wysyłka i dobry kontakt.
Co prawda nie robiłem u nich zakupów, ale są reklamodawcami na BP (wspomagajcie ich, bo oni wspomagają nas!) i kontakt oraz terminowość płatności faktur -- wzorowe.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Tomash jak widzę po reklamach, to nie tylko oni jedyni. I co teraz maja powiedzieć pozostali reklamodawcy?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No co mają powiedzieć? Rozmowa była akurat na temat Games R Us, to napisałem że "od kuchni" też są fajni. Pozostali dwaj reklamodawcy, czyli Sklep Imperium oraz Gracz/Faber, też są świetni.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Trubas
Falubaz
Posty: 1293
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Moze sa i dobre ale drozsze :D
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Ja po pierwszym i ostatnim zamówieniu na figurkownia.pl daję im ogromnego minusa. Zamówienie złożyłem ponad 2 tygodnie temu i ani figurek nie dostałem, ani żadnego odzewu pomimo kilku prób kontaktu z mojej strony :? ma ktoś może do nich jakiś telefon czy coś?

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

Polecam internetowy sklep Imperium.pl (z siedzibą w Krk) profesjonaliści pełną gębą :mrgreen:
i naprawde konkurencyjne ceny mają :wink:

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

Pocisk pisze:Ja po pierwszym i ostatnim zamówieniu na figurkownia.pl daję im ogromnego minusa. Zamówienie złożyłem ponad 2 tygodnie temu i ani figurek nie dostałem, ani żadnego odzewu pomimo kilku prób kontaktu z mojej strony :? ma ktoś może do nich jakiś telefon czy coś?
Pierwszy raz zamówiłem w figurkowni bodejże w kwietniu. Wtedy zadzwonili do mnie, że jednego boxa nie mają i pytali czy go dosłać. Poszło gładko.
Ostatnio zamówiłem u nich 21 lipca i...cisza. Pomimo maili brak odzewu do dziś. Zamówiłem z płatnością przy odbiorze, więc zlałem ich i zamówiłem w gamesrus.pl. U nich poszło szybko i bezproblemowo.
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 922

Post autor: Kopyt »

Tez mam taki problem czekam na zamówienie z farbkami i nic wcześniej każde zamówienie przychodziło na czas
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Może osoba prowadząca sklep (nie oszukujmy się, to z reguły są jednoosobowe firmy) wyjechała na urlop?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

Na półtora miesiąca? Proszę Cię... :roll:

Wystarczy taką informację zamieścić na stronie głównej i już wiadomo o co loto...
WFB: Ogre Kingdoms

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tzn. robię tu za advocatus diaboli, bo sam zrobiłem podobną ryfę w te wakacje: wyjechałem na urlop zostawiając niesprawny system dodawania niusów na stronę, więc Zły nie mógł nawet napisać że z racji niewielkich mocy przerobowych mogą być opóźnienia.
(chociaż telefon odbierałem i na maile Zły odpisywał, więc jak się chce to można...)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Z tym odpisywaniem na maile Tomash to było różnie - zwłaszcza w wakacje na 2009 - np. moje maile kierowane bezpośrednio do sklepu były kompletnie ignorowane (i dopiero wylewanie żalów na forum BP spowodowało jakąś reakcję pracowników ;) ). Ale pora mi się chyba przeprosić z Twoim sklepem - potrzebuję podstawek metalowych na oddziały hordowe (205 x 105 mm, 205 x 125 mm i insetów do nich) - kiedy coś takiego u was się pojawi, i ile będzie kosztować?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Blaszki na traye hordowe miały się pojawić jeszcze w sierpniu, ale nas ta przeprowadzka trochę opóźniła. W każdym razie -- niedługo :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Blaszki na traye hordowe miały się pojawić jeszcze w sierpniu, ale nas ta przeprowadzka trochę opóźniła. W każdym razie -- niedługo :)
swietnie - poczekam i zloze zamowienie klubowe. mamy w klubie renesans batla :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tzn. zasadniczo czekają w magazynie na dodanie do oferty, muszę je przeliczyć i upewnić się że są wszystkie które chcemy mieć.
W ramach teasera: powinny być rozmiary 210x45 (10x2 figurki na 20mm), 210x65 (10x3), 210x85 (10x4), 210x105 (10x5 -- deathstar ;) )

Możemy już nie offtopować tutaj proszę? ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

czy beda tez na 25tki?
Tomash pisze:Możemy już nie offtopować tutaj proszę? ;)
przypominam, ze admini nie offtopuja ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

toż to żaden offtop - dysputujemy tutaj, który polski sklep ma co w ofercie - komentujemy, narzekamy albo chwalimy - a teraz akurat zeszło na sklep administratora forum ;)

Co do wymiarów blaszek - wydają się troszkę za szerokie, brakuje mi insertów - no i przydałaby się jakaś na podstawka na prawdziwy deathstar (tzn 60 i więcej modeli - jak się wstawi do hordy dzwon albo plaguefurnace, to wtedy powierzchnia oddziału znacznie wzrasta).

Czekam na dodanie do oferty :)
Szaman pisze: swietnie - poczekam i zloze zamowienie klubowe. mamy w klubie renesans batla :mrgreen:
A w jakim mieście ten klub??? 8 edycja bardzo mnie nakręciła na granie, a jak na złość moi zwyczajowi sparringpartnerzy nie mogą :(

ODPOWIEDZ