Nowe figurki HE.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wep-wawet
Wałkarz
Posty: 70

Nowe figurki HE.

Post autor: wep-wawet »

Witam Użytkowników.

Już są nowe figurki na stronie GW - można pooglądać - Link z WarSeer'a: http://www.games-workshop.com/gws/conte ... =12600014a

High Elf Dragon Princes of Caledor
High Elf Phoenix Guard
High Elf White Lions of Chrace

Tylko te ceny :roll:...

Pozdrawiam.

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

tyle co GS

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

25 funtów za 10 plastikowych modeli. Ładnie ich pogrzało. 15 funtów kosztuję 10 korsarzy a wydaje mi się, że gabarytowo będą podobni. 18 funtów za DP powiedzmy, że da się przeżyć choć analogicznie COKi kosztują 15. #-o
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Rezygnują z ze świetnych metali, a za plastiki będzie się płacić tyle samo niemal :/

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Teraz prawie cała armia HE jest już "świeża". Może to nowy trend i od wyjścia 8 edycji, GW postanowi dostosować wygląd niektórych modeli do XXI wieku.

Nie zgadzam się z tym, że metale były świetne. Moim zdaniem metalowi White Lions są absolutnie obrzydliwi i kiedy tylko będę mógł zamieniam cały oddział na plastiki. Dragon Prince'ów też zakupię, bo nowe modele uważam w tym momencie za jedną z najpiękniejszych kawalerii.

Choć cena, faktycznie zabija.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dragon princes są super - przypominają grafiki i świetne modele z V edycji. WL akurat mi się nie podobają - tak samo słabi, jak metale. Phoenix guard natomiast to moim zdaniem porażka - ani nie przypominają starych, ani aktualnych metali a w dodatku są brzydcy
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jankiel pisze:Phoenix guard natomiast to moim zdaniem porażka - ani nie przypominają starych, ani aktualnych metali a w dodatku są brzydcy
A w dodatku szerocy w barach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Wyjebane w figurki w kosmos, aż jestem w szoku, jak niektórym mogą się nie podobać :roll: Naprawdę, mam wrażenie, że niektórzy piszą na przekór sobie.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Mi się w Phoenix Guardach nie podoba ich malowanie. Jestem zwolennikiem High Elves skrzących się od srebra i bieli. Dla mnie ta armia jest stworzona do czystej, jasnej kolorystyki. Phoenix Guardzi chodzący w jakiejś miedzi są dla mnie nie do zniesienia.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Białe Lwy nie zmieniły swojego wyglądu. Zmieniły jedynie materiał z jakiego są wykonani. Mnie się podoba i pewnie kupie ich sobie w dniu premiery.
Dragon Princes są bardziej smoczy, przypominają te figsy z 5ed i moim zdaniem jest to na plus. Modele bardzo mi się podobają mimo że zdania są podzielone.
PG = shit.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Arbaal pisze:Białe Lwy nie zmieniły swojego wyglądu. Zmieniły jedynie materiał z jakiego są wykonani. Mnie się podoba i pewnie kupie ich sobie w dniu premiery.
Dragon Princes są bardziej smoczy, przypominają te figsy z 5ed i moim zdaniem jest to na plus. Modele bardzo mi się podobają mimo że zdania są podzielone.
PG = shit.
+1 PG ogólnie to zrobiły się mega grubasy eh... :D

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jacek_Azael pisze:Wyjebane w figurki w kosmos, aż jestem w szoku, jak niektórym mogą się nie podobać :roll: Naprawdę, mam wrażenie, że niektórzy piszą na przekór sobie.
GW ma na swoim koncie lepsze plastiki. Z tych trzech oddziałów niestety najsłabiej wyszli PG. Inna sprawa, że PG ma dosyć ładne obecne metalowe modele, które wysoko powiesiły poprzeczkę. WL nie różnią się aż tak bardzo od swoich poprzedników, PG mają zupełnie nowy image, który jednym może podpasować a innym nie. Ogólnie to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuję :)
Obrazek

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 585

Post autor: Kraggo »

A mnie się nie podobają konie od Dragon Prince - jak dla mnie to pasują bardziej pod korsarzy ;)

Phoenix Guard - zupełna porażka.

Lwy - jeśli to te same wzory co metal, to... oczywiście stawiałbym na metal.

Z nowych elfów podobają mi się Ellyrianie (jakoś się do nich przekonałem mimo sentymentu do ich pierwotnego wydania). Morska straż również niczego sobie :)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Seaguardzi są na wypasie. A dodatkowo będą nieźle robić w tej edycji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

To prawda, plastikiz z IoB są zdecydowanie lepsze niż te boxowane :roll:

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Ja właśnie myślę, że skłonię się ku 2x25 Seaguradów w ropzpie. Zrezygnuję z łuczników i mam nadzieję, że przeżyję te 6" ;)
Z darmowym reformem po teście LD seaguardzi dużo zyskują :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ciężej Ci będzie przeżyć ich koszt w punktach :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

WL sa fajni, PG mi sie nie podobaja - ale ja w ogole nie lubie HE :mrgreen:
natomiast kawaleria miazdzy - zwlaszcza na zywca, niepomalowana. zrobie sobie z nich knightow slaanesha :D . chcialem zabrac same konie, ale musze z nogami, bo sa razem odlane :?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ogólnie figurki są spoko... WL i DP wymiatają, problem elitarnej gwardii poleba na jej elitarności, takie same uniformy, broń etc więc nie za bardzo można pokombinować... mogli się bardziej postarać i urozmaicić ich pozy jakieś szczegóły pododawać... no ale cóż poszli na łatwiznę, a ludzie i tak będą to brać :)
Ja natomiast będę kombinował z częściami od DP przy cold one knajtach ;)

ODPOWIEDZ