Chaos Lord

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scarrf
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa

Chaos Lord

Post autor: Scarrf »

Witam mam pytanie czy macie jakieś ciekawe propozycje co dać Chaos Lordowi czy koniecznie musi być na smoczku :) i czy koniecznie właśnie chaos lord?
bo moja propozycja jest taka która na 2500pk jakoś dawała sobie rade(towarzysko nie na turniejach )

Chaos lord
Nurgle
Chaos runesword
Armour of Morrslieb
Enchanted shield
Smok

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

na wkręcie klimatycznej :D :twisted: :D
lord khorna na mantysi z axe of khorn , laską bogów, regeneracją i słowem agonii wychodzi 11A z kiling blowem :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Moim skromnym zdaniem tam gdzie ward tam Tzeentch.

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

golden eye albo collar of khorne

gram na lordzie tęczy

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Lord na Steed of Slaanesh

Halabarda
Crown of Everlasting Conquest
Pedant of Slaanesh
czasami Acid Ichor (chyba tak to się nazywa)

Saise
Pseudoklimaciarz
Posty: 21

Post autor: Saise »

Mark of Tzeentch
Armour of Morrsleib
Talisman of Protection
Chaos Runesword
- No i jakiś konik, albo z bardingiem by mieć 1+ save, albo demoniczny konik dla większej ofensywy, albo się nie strzępić i dać smoka. Gość jest nastawiony na przetrwanie - 1+/2+ save, 3+ Ward save przeciwko niemagicznym atakom, 5+ Ward save normalnie.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

RAFIX pisze:na wkręcie klimatycznej :D :twisted: :D
lord khorna na mantysi z axe of khorn , laską bogów, regeneracją i słowem agonii wychodzi 11A z kiling blowem :twisted: :twisted: :twisted:

Mamy podobne upodobania :twisted:. Ja sie teraz chce pobawić DP 4 lvl, MoT :twisted:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Mam parę ciekawych pomysłów na Chaos Lorda:):
Wersja 1-Mark of Khorne,Juggernout,Chaos Runeshield,Chaos Runesword,Word of Pain.Generalnie ten jegomość doskonale spisuje się w duelach i nie tylko.Ma 7 ataków z wysokim S(6),fantastyczny as(0+)no niweluje moce magicznych broni oponenta,co ładnie rekompensuje wadę braku ward save'a.Zamierzam takowego wypróbować całkiem niedługo:).

Wersja 2-Mark of Nurgle,Chaos Runesword,Armour of Damnation,".....tu wpisz jakiś gift".Pan do usuwania jednostek wroga(gorzej z bohaterami).Synergiczne połączenie Chaos Runesword, Armour of Damnation i Mark of Nurgle czyni,iż wrogie jednostki(poza absolutną ylitą z Ws6-a takich mało:)trafia nas na 5+,a wszystkie udane trafienia musi przerzucać.No i ten Lord całkiem sprawnie wycina wrogie szeregi:).

Wersja 3-Mark of Khorne,Helm of Many Eyes,Great Weapon,Skinhidden plate,Word of Pain/Soporfic Musk.Wypróbowany w wersji herosa bez Skinhiddena z Soporficiem..Boli i to bardzo.Co prawda jest kretynem(Helm of Many eyes?),ale cuż:)6 taków z s7 połączone z t6 boli każdego.Idealny do pojedynków,anihilacji czegokolwiek:)

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Moj lord na smoku miałby (gdybym go wystawiał):
MoT
Collar of Khorne
Enchanted Shield
Runesword
Word of Agony
Favour of the Gods

2+ save/5+ ward. Mr(2), 6A z S6 Ws 9.
Release the Przemcio!

Greeen
Plankton
Posty: 3

Post autor: Greeen »

W AB wystepuja demoniczni książeta, mam pytanie czy ktoś stosuje takiego demona jako lorda Wocha? W sumie fajne figurki są :)

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

tęczowiec, 4 level magii, tendrilsy, fury of blood god. nie jest jakis super, ale daje rade. Nnie testowany na 8 edycji
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Jak wyżej tylko z krzykiem jeszcze... Da się grać, mam ładną figurkę... Na 8ed. w stanie teraźniejszym bez BP nie da się grać wcale więc czekamy...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

To nie wątek dot. dyskusji o 8mej edycji, lecz o DP. 8)

Dp ma:
-ładnego figsa
-lata
-ma Thunderstompa
-fajnie czaruje.

Nie jest zły. Magicznych ataków mu niestety brakuje :wink:
Na 8ed. w stanie teraźniejszym bez BP nie da się grać wcale więc czekamy...
Ależ da i jest całkiem zajebiście.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

No pewnie... Ale już tyle nie piję co kiedyś... :mrgreen:

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

ja osobiście zawsze korzystam z DEMICZNYCH KSIĄŻĄT
zzzzzzawsze

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

AVE. A ja myślę, że przy odpowiedniej mieszance umiejętności, szczęścia i przeciwników Demonicznym Księciem da się ciekawie pograć. A tu na dowód tego zamieszczam relację z moich ostatnich zmagań w których tenże demon grał pierwszoplanową rolę. Pozdro dla wszystkich fanów umiejętności tego pana.

http://www.bractwo-kosci.pl/index.php?n ... cle&sid=78
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Chwała za tę rozpiskę i zazdrość za możliwość pogrania na turnieju z normalnymi armiami... A tę relację polecam komentatorom mojej "nieturniejowej" rozpiski...

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

bravo i gratulacje - miodne te bezciśnieniowe opisy bezciśnieniowych potyczek.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Graty =D>
Polacy podbijają świat, najpierw mistrzostwo Rosji wywalczone przez FW, a teraz podium na GT Islandii :)

Szkoda że u nas nie ma takiej mentalności wśród graczy jak tam u ciebie <westchnięcie>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Dolaczam sie do gratulacji.
Dobrze musiales DP kitrac chyba w pierwszej bitwie zeby ci go nie zaplul? Mam prosbe, sam robiles podstawki do figsow? Jesli tak to prosze daj znac pmka jak bo musze sam zrobic jakos do swoich chlopakow jak ich pomaluje a te wygladaja bardzo ladnie. Swoja droga DP bardzo ladny.
A jak skill Islandczykow? Bo o stylu skladania rozp wspominales. Trzeba bylo chlopakow zaprosic do Polski na jakiegos mastera na ktorego ewentualnie sie wybieracie. My zawsze do Białegostoku na turnieje zapraszalismy i chlopaki faktycznie przyjezdzaja. Generalnie fajna metoda taniej turystyki kanapowej jest dzieki wfb i mozna wiele fajnych miejsc dosc tanio odwiedzic.
Co do mentalnosci to nie ma co marudzic. Za granica tez rownie dobrze mozesz trafic na jakiegos kanciarza (o wyrzylowanych rozpach nie mowie bo wszedzie sa gdzie ja przynajmniej jezdzilem). Wole zagrac z sympatycznym przeciwnikiem, zartujac i gadajac w trakcie gry (chocbym nie wiem jak mial wymaksowana rozpe i skilla) niz jak to tez mi sie zdarzylo w Estonii np. chlopakiem z imp na piechocie, bez czolgow itp ale z ktorym nie mialem kompletnie o czym gadac i byl totalnie zamulony. Swoja droga to na pierwszych stolach zaloze sie za tak bezcisnieniowo to nie bylo bo nigdy nie jest generalnie.

ODPOWIEDZ