Cień Ducha886 i afer widłowych

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Re: Cień Ducha886 i afer widłowych

Post autor: Szaman »

o mnie napisal tyle (jesli dobrze zrozumialem narzecze, ktorym sie posluguje), ze pracuje w GW, administruje BP (co akurat nie do konca jest prawda - bycie administratorem a administrowanie to zasadnicza roznica, w czym niewatpliwie poprze mnie Tomash :mrgreen: ) i ze moze dac moj adres mailowy.
na DD zarejestrowany nie jestem, wiec trudno tu mowic o demaskowaniu ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

tekst o odciętym łbie kucyka na pościeli o poranku - =D>
szacunek
syrius pisze: sorry, ale może obrażę kogoś jednak jest to dla mnie działanie PISo spiskowca szukającego powodu by tylko się posprzeczać
:shock: żeby taki spoko człowiek jeszcze teraz tak pier.l.... - toż już nawet małolaty na facebooku wiele miesiecy temu się wyłączyły ze stron poparcia...
rok temu mielismy na tym forum stado, niczym bydło - wyło tupało, najglośniej pewien ż34 zamiast cwiczyc przed turniejem polityką się emocjonował i zarobil na ksywe
teraz cisza niczym pedofile w wiezieniu - "bo w waszym liberalizmie oraz szacunku dla lewicy nie o to chodzilo"
teraz wszyscy - czy tego chcemy czy nie - łączymy się "w bulu" - i to bynajmniej nie z powodu "Japoni"
ile razy można wszystko spierdolić i liczyć że krzyk o złych kaczkach to przesłoni
jak widać może właśnie przez jeszcze kilka kadencji komuś opłaca się mieć - zombie nerdów w narodzie :wink:

Irlandie mamy :roll: jak sam...

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

[-X [-X [-X [-X

Temat jest o trolach nie o polityce więc nie trolujmy!!!!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szaman pisze:bycie administratorem a administrowanie to zasadnicza roznica, w czym niewatpliwie poprze mnie Tomash :mrgreen:
FOAD :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Kij z jego narzeczem , on głosi słowo trolle o stylu gry w Polandii .
Panowie ale nikt się nie przejął waszymi i jego doniesieniami.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Mistrz troll spamu powrócił o kurna i to w jakim satanistycznym stylu czyli AVE .

I chyba teraz robi sobie z nas jaja :D .
http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 203.page#0
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

A jak zgrabnie powycinał wszystkie loga GW, WFB i Citadel. :roll:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Artein pisze: A jak zgrabnie powycinał wszystkie loga GW, WFB i Citadel.
Pewnie się spryciarz jakoś zabezpiecza przed pozwami o bezprawne używanie loga , w końcu jest dla nich jak wrzodna dupie miesiąc jest spokój a potem on zbiera od nowa.

Ale teraz mają burze mózgów co tam jest napisane na końcu co to za symbol o, ja pierdole ale jaja .

A teraz jeszcze to znalazłem na Cytadeli on rozpoczął nalot dywanowy.

http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... ic&t=29586
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 932
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

"A może po prostu to jest jakaś sekta albo tajemne stowarzyszenie które żeruje na graczach i w ten sekretny sposób przekazuje sobie informacje. "

O.o Są pewne granice. Koleś na pewno żartuje, bo nie wierzę że ktoś mógłby być tak głupi. Przekazywanie informacji poprzez pudełka z plastikowymi figurkami. #-o

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

albo to moher. Nawet jakbym ja żartował, to nie na wszystkich forach jakie mi wpadną w rękę

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Wieszkto pisze:w końcu jest dla nich jak wrzodna dupie
Niby dla kogo? :|

I tak wszyscy wiemy, że to Ty jesteś Duchem. Słaby z Ciebie troll, oj słaby. :roll:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Artein pisze:Niby dla kogo?
Dla wszystkiego co żyje i na drzewo nie ucieka.
Artein pisze:I tak wszyscy wiemy, że to Ty jesteś Duchem. Słaby z Ciebie troll, oj słaby.
Oj tak tak i czekam kiedy dostanę moje widły z milicji od Szamana .
Litości ile razy mogę to powtarzać ja nie jestem duchem , ja tylko mam trochę podobne do niego zapatrywania i to wszystko.
Bo gdybym był nim to już dawno bombardował bym to forum swoistego rodzaju wypocinami, Hell Ave idę lepić figurki z siarki.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Może ciut zmądrzałeś i nie chcesz bana zarobić :wink:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

proste szykują coś innego niż podwyżka cenny czy wprowadzenie nowego materiału , tylko ciekawe co to może być.
chlopak moze miec racje.
teraz przy zakupie jakiegokolwiek pudelka trzeba bedzie podpisac cyrograf i oddac GW nie tylko pieniadze ale i dusze ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

krystian1wielki pisze:Może ciut zmądrzałeś i nie chcesz bana zarobić
Doprawdy zobacz jego obecne wyczyny , czy on zachowuje się jak ktoś kto unika Bana.
Mnie osobiście zastanawia tylko jedno ,czy on to wyciął ,czy może naprawdę producent <GW> :D
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Zablokowany