Czy zastanawiacie się ??

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Re: Czy zastanawiacie się ??

Post autor: Urban »

Klimat klimatem, brak wejścia na euro o czymś świadczy...
wpierdol z orkami i warriorami demotywuje, szzcegolnie że chciałem tym jechać na silesian, 3 drzewa, life, snajper z obstawą scoutów i do przodu... te wyniki demotywują, aż korci dorobić ghule aby zapchać cory

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Wybacz Urban, miętki jesteś.
Spójrz na Pasiaka, czy Laika. Nie trzeba komentować.

Pozdro :)

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Sam przyznasz że było kiedyś tu więcej graczy i tych aktualnie grających na palcach obu rąk można policzyć, z zadowalającymi wynikami na jednej (chyba że się mylę i wszyscy się kryją z wynikami)

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3699
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Piotras pisze:Wybacz Urban, miętki jesteś.
Spójrz na Pasiaka, czy Laika. Nie trzeba komentować.

Pozdro :)

Dokładnie nie ma co się poddawać, nie mamy łatwo [-X jednak ugrać coś można.

Na ostatnim lokalu może nie byli to "topowi' przeciwnicy, ale nie dostałem maski.
Miałem 10:10 z Lizakami, wygrana 15:5 z orkami i przegrana 12:8 z WoChem. Ostatecznie 7 miejsce na 16 uważam za swój sukces. Takie coś właśnie motywuje do dalszej gry elfami i to, że kombinowanie u nas to jedyna rzecz.

Jeśli coś nam polepszą to i tak zostaniemy armią skirmishowo-defenzywną :mrgreen: Głowa do góry leśniaki !!!
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nigdzie nie piszę że się poddaję, w końcu zabieram je na mastera :mrgreen:
Irytuje mnie jedynie, że walka z innymi armiami nie odbywa się na uczciwych warunkach a na starcie trzeba dużo kombinować i jest pod górę

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Laik sie przerzuca na lizaki z tego co mi wiadomo, a przynajmniej ograniczy granie we.. Tomek na DMP pojechal dark elfami i jak jechalem z nim samochodem do gorzowa oboje narzekalismy na WE :D
sam kupilem trochę bretki i pobawie sie nia w najblizszym czasie. powoli nudzi mnie gra we, nie dosc, ze glownie i tak uciekasz, jak juz walczysz to wypadaloby w multi combacie to jeszcze zdarza sie dostac wpierdul.. wood elfy nie wypaczaja bledow. czas pobawic sie troche bretonnia na przemian z elfikami :]

.. ale nie chce tez nazywac Pasiaka bogiem lesnych elfow, w koncu to farciarz..
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Chyba kolega Laik, którego miałem przyjemność poznać na DMP gra lizakami. Wiele osób ma w domach WE, a gra czym innym np. Tk, De, czy O&G, prawda. Chyba już nikt nie robi tą armią dobrych wyników, dobrzy gracze poodchodzili, a trudno żeby nowi gracze mieli ich poziom. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mi to obojętne czy gra nią 5 czy 50 osób. Mnie też czasami drażni ta bezsilność w pewnych sytuacjach, cóż nie mówcie, że nie czekacie z wytęsknieniem na nowego booka. Pzdr. i wytrwałości ;-)
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

No cóz, prawda jest jedna. WE to ciężka w prowadzeniu armia, dużo łatwiej kupić nową, drugą, którą się łatwiej gra...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Lizakami grałem pod DMP (podobnie jak Runepriest DE) i zmiana ta była podyktowana głównie zmianą w składzie (wypadł nam gracz punktujący na krótko przed turniejem) – a do zdobywania punktów lizaki nadają się znacznie lepiej niż WE jednak.
Teraz wracam do WE, innymi armiami będę grał sporadycznie.


Co do WE i wyników – wiadomo że ciężko przyjść na turniej i wyjść z 57 pkt w 3 bitwach ale dzięki temu że jest to wymagająca armia daje więcej radości z gry.
Top 10 na masterach nadal jest do osiągnięcia – Pasiak robi to regularnie, mi też się to czasem udaje.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Oj chłopaki, nie bądźcie tacy skromni... Jak coś się udaje i jesteście dobrzy w graniu WE to się z tym nie chowajcie :)
Szacun dla was, bo każdy z nas wie, jaka to wymagająca armia!

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Co to za jakis kącik wsparcia się tu zawiązał? :lol2:
Teraz juz nie ma co jęczeć. Zaraz (zakładam, ze w przeciągu pół roku) wyjdzie nowy book i na pewno rzuci na te armie zupełnie nowe światło. Poki co trzeba grac orkami a lesniaki wyprowadzać tylko na kontrolne spacery w domówkach, zeby za bardzo tłuszczem nie obrosły. Cierpliwości.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

bless pisze:Co to za jakis kącik wsparcia się tu zawiązał? :lol2:
Teraz juz nie ma co jęczeć. Zaraz (zakładam, ze w przeciągu pół roku) wyjdzie nowy book i na pewno rzuci na te armie zupełnie nowe światło. Poki co trzeba grac orkami a lesniaki wyprowadzać tylko na kontrolne spacery w domówkach, zeby za bardzo tłuszczem nie obrosły. Cierpliwości.
Hehehe, ale tu zawsze był kącik wzajemnej adoracji :wink:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Jacek_Azael pisze:
bless pisze:Co to za jakis kącik wsparcia się tu zawiązał? :lol2:
Teraz juz nie ma co jęczeć. Zaraz (zakładam, ze w przeciągu pół roku) wyjdzie nowy book i na pewno rzuci na te armie zupełnie nowe światło. Poki co trzeba grac orkami a lesniaki wyprowadzać tylko na kontrolne spacery w domówkach, zeby za bardzo tłuszczem nie obrosły. Cierpliwości.
Hehehe, ale tu zawsze był kącik wzajemnej adoracji :wink:
No właśnie! Nadeszły ciężkie czasy i trzeba się wzajemnie wspierać... ;)

Awatar użytkownika
slouch
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: slouch »

ej przestancie! niedawno kupilem batalion...

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

No to szykuj się na szereg masek i przegranych, ale też dużych satysfakcji z wygranych :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Stekacie.
Pasiak od zawsze gra WE i nigdy nie zmienial tej armii, od zawsze jest w czolowce ligi.
Grunt to granie i niekopiowanie rozpisek, a tworzenie czegos co moze sie sprawdzac.
Rozpa Pasiaka jest inna niz wszystkie, przez co tez wiele osob nie wie jak z tym grac.

Pasiak np. na DMP pomimo niewygodnych teoretycznie dla WE paringow potrafil zremisowac z Imperium Gotiha na czolgu (i tu Gotih mial mega szczescie, ze nie dograli do konca, bo dostalby z 14) , zmasakrowac skaveny Lazura czy przegrac 8:12 z demonami Kalafiora.

Gdyby nie bylo zadnych graczy, ktorzy robia wyniki ta armia rozumialbym jakies rozgorycznie, ale jak widac mozna? Mozna.


P.S. Nie zapomne jak Maciek Paraszczak wrocil do wfb i zaczal grac ogrami - za czasow 6ed kiedy byly tuuuuurbo slabe, a potrafil na Wielkim Draconie na 120 osob byc 15. Takze armia, armia a skill skillem.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Ziemko pisze:Takze armia, armia a skill skillem.
So fucking true :mrgreen: ..... polejcie mu bo dobrze prawi =D>

PS. Gdzie i kiedy można ogólnie Pasiaka spotkać i pooglądać jak gra ? 8)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

na turniejach w Bydgoszczy/Sopocie/Włocławku

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3699
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Luc - 1 października w Bydgoszczy oraz 15 października we Włocławku i najpewniej na Masterach możesz pogadać z Pasiakiem i popatrzeć jak gra :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Heptun pisze:@Luc - 1 października w Bydgoszczy oraz 15 października we Włocławku i najpewniej na Masterach możesz pogadać z Pasiakiem i popatrzeć jak gra :)
Jak dostanę kasę z ubezpieczenia i uda mi się do tego czasu jakieś auto załatwić to pewnie wpadnę do Włocławka :D

PS. Jakies newsy odnosnie nowego booka ?
Bretka ? WE ? Dwarfy ?
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

ODPOWIEDZ