Praca na Play Mini Of The Month XLI krasiowy Thane

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krasnoludy by Pingu

Post autor: Mongrim »

Ogólnie fajny, w miarę czysty oddział na stół. Musi ładnie się na polu bitwy prezentować :)
Ale jak słusznie podpowiedzieli poprzednicy parę rzeczy jest do poprawy, mnie najbardziej w oczy razi ta księga na sztandarze. Trzeba by jakimś washem pociągnąć może?
U jednego wyłapałem bardzo fajnie zrobione oko, a mimo, że sam moje Krasnoludy maluje w mroczniejszym stylu to takie też fajne. Można przyjąć, że to uniformy bardziej, co by rozróżniać jednostki :)
Nooo i te pooodstawki... Będziesz miał chłopie gimnastyki, nie zazdroszczę :wink:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

hehe trochę tak;) i ta księga w rzeczywistości wygląda o niebo lepiej niż na tym zdjęciu:/
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Są to figurki firmy West Wind
Pierwotnie mieli topory, teraz będą wcieleni do hamersów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ciekawy pomysł Pingu :wink:
Mało wyrafinowane te okrągłe toporki, ale i tak wygląda ciekawie :D
Bejcuj ich.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

nie mają być wyrafinowani tylko mają mieć pierd.....
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No w sumie racja. Ile masz takich brodaczy? Cały klocek będziesz chciał z tych modeli złożyć?

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Dobra Pingu :D Przez to ze wstawiłeś tutaj te fotki jestem zmuszony zadać Ci pare pytań :D
1. Ile dałeś za te figsy i w jakiej ilosci?
2. Gdzieś je kupił ;) ?
3. Jak skala? Pasują to zwykłych hamków :P ?

ps IMO najlepiej wyszedł ci ten pierwszy od prawej ( na zljeciach w linii ;) )
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Romendakil
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Romendakil »

@Rasti
Oddział złożyć da się jak najbardziej. Dla niektórych będzie wyglądał jak "atak klonów", ale dla mnie to jest ich urok.

@kubon
Pozwolę sobie odpowiedzieć.
1. W Polsce kosztują 65zł za 10ciu + 34zł za 4 osobowy command.
2. Na pewno posiada je Gildia najemników, w innych polskich sklepach nie widziałem.
3. Skala generalnie jest ta sama czyli 28mm, ale różni producenci różnie podchodzą do kwestii skali.
Same modele są ok 2 mm wyższe od modeli GW, tak więc nie mieszałbym ich z Hammerersami GW.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

tak są wyżsi i masywniejsi a zobaczę jak mi fundusze na to pozwolą to zrobię taką hordę
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

W końcu mam jakiegoś porządnego BSBka, a nie sztandarowego z warków
Figurka GZ nie pomalowana wydawała mi się paskudna, a tak to ma swój urok.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Widzę, że coś tam mażesz :)
Pewnie zobaczę go w sobotę 8)

eddie
Chuck Norris
Posty: 406
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

@ pingu
Mam do ciebie prośbę czy mógłbyć pokazać zdjęcie tego bsb obok jakiegoś dwrafa gw dla porówna skali

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

ok jutro bo dziś to spaciu;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

koniecznie namaluj mu większe źrenice. Źrenica powinna dotykać górnej i dolnej powieki.
Obrazek
bo teraz wygląda jak na ostrych dragach :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

dzięki, piwo się zważyło:P i dostał speeda:P
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Runiarz z Avatara

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Świetny model, do tego fajnie pomalowany. Gratki Pingu =D>

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

No no, fajowy model =D> . Dobrze że chociaż Ty nie próźnujesz :P

Tak z uwag, to diamenty mógłbyś zrobić trochę lepiej i maska zlewa się nieco z brodą. Poza tym bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Robo pisze: Tak z uwag, to diamenty mógłbyś zrobić trochę lepiej i maska zlewa się nieco z brodą. Poza tym bardzo mi się podoba.
Dokładnie to samo napisałem w Galerii Krasnoludów :D . Ale w odróżnieniu od poprzedników uważam, ze figs ma dwie wady: w sposób kompletnie nienaturalny trzyma staffa i imho zbytnio różni się stylem od dwarfów - jakoś go nie widzę w mojej armii...

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

przejrzałem Twoją galerię od pierwszej strony( pomalowane w podstawy kraśki/bejca) do ostatniej gdzie naprawdę ładnie już cieniujesz :)

brawo rozwijasz się :) tylko jedna sprawa :) dbaj o kolorystyczną spójność armii :wink:

ODPOWIEDZ