Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Re: Nowe modele od GW

Post autor: The WariaX »

Ten pakerny gryf jest zajebisty !! normalnie na bank kupię se tego figsa dla samego aspektu modelarskiego. Bardzo mi się podoba. Ciekawe czy będzie miał staty odpowiadające wyglądowi :lol2:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

1. Jaki ten gryf wielki O.o'
2. Czemu ten gryf ma... 2 głowy!?
3. War altar Sigmara fajny.
4. Planetarium to przesada...
5. To działo to może pozostawię bez komentarza :|
6. Herosi fajni.
7. Demigryfy takie średnie. Sam nie wiem co o tym sądzić. Pomysł fajny, ale czy pasuje do imperium?


Jeśli znowu się okaże, jak w przypadku TK, że te wózki będą podobnie do świniaków must have i po 3 w rozpie to stracę nadzieję...

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

szkoda że wieży, albo zamku te 2 koniki nie ciągną.
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

To w drugiej fali zapewne- dwa konie ciągną do wyboru: Ogród Morra albo gigantyczne drzewo i kamienny krąg z kolegium życia.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

Klafuti ---> uważaj o co prosisz :mrgreen: :mrgreen:
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

ten WH to bardziej jak jakis szlachcic wyglada ;) sadzilem, ze bedzie bardziej przypominal typa z linka klafutiego.
demigryfy mi sie podobaja. nawet fajnie wygladaja ale faktycznie mogly by byc na malych podstawkach ;)
gryfy?? smiech na sali. co to jest?? malutkie glowy kurczakow (nieproporcionalne do reszty ciala) wystajace z ponad jebitnych napiersnikow. ten dwuglowy to calkowita porazka, gdzie oni mieli skale :P
wozek sigmara calkiem fajny. planetakium lekko kiczowate ale i tak wyglada duzo lepiej niz wielki laserem napedzany swieca :P
jak zaobaczylem okladke nowego AB to sie usmiechnalem :D bylo by spoko gdyby nie ten: czerwony, zapijaczony nochal :D
i wydaje mi sie, ze lekko przesadzili z ta snajperka inzyniera :P
Szczur22 pisze:To w drugiej fali zapewne- dwa konie ciągną do wyboru: Ogród Morra albo gigantyczne drzewo i kamienny krąg z kolegium życia.
czyzbyscie na kolach mieli miec wszystkie lory magii?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

poczekajcie, ponoć w booku są jeszcze lepsze dziwadłe które nie mają jeszcze modelu boki zrywać, ten book to jedna wielka parodia wszystkich poprzednich edycji tej armii, dziwadła u innych armii da się przeboleć ale w imperium które jest podstawą systemu to jakaś żałość
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Gorzej jak te gówna będą must have jak Mournfangi czy Rare'y z T6 u ogrów ;).

EDIT: może wielkość głowy u gryfa nie będzie tak razić na modelu. Mantykora ze SoM też jest dziadowa na zdjęciach a modelik jest całkiem spoko ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

jednak nie będę zbierał imperium...

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

patryk999 pisze:jednak nie będę zbierał imperium...
No ja się w wakacje zabierałem do tego, coś tam kupiłem, potem przerwa, jak przyszły ploty o nowym imperium to się wstrzymałem i postanowiłem na nie poczekać. Teraz już wiem że nie warto było. Stary styl imperium mi się tak strasznie podobał, a teraz? No parodia...
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak oni niszczą swoje armie, to żal dupę ściska O.o'
Khemri miało taki fajny klimat - wszędzie szkielety, a teraz? Biegające kamienne świniaki, jacyś kobrzy jeźdźcy...
Imperium? To samo, zastępy ludzi, a teraz będą popierdalać jakieś wózki po stole...

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

O Gryfowi Lorda wykluły się pisklaki a On sam spotkał taboryckich magów.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Imperium ma być rzeszą obesranych kmoitków z pikami, na których wróg ma wytracić impet, linie muszkieterów, zalewających przeciwnika ołowiem,
nieugięci kapitanowie i war prieści podtrzymujących trzęsących się za strachu żołnierzy na duchu, to rycerstwo w misternych zbrojach(NA KONIACH!), to obdarci biczownicy(ale bez przesady, to ma być armia, a nie droga krzyżowa) i generał- strateg, wybitny szermierz(a nie jakiś koksu). Magowie nieliczni.
Zamiast tego szykuje się Need for speed: warhammer i kółko ornitologiczne. Myślę, że z gryfami będzie jak z czołgami- według fluffu jest ich niewiele, a na stole każda armia ma całe stado.
Czyli jak zjebać dobry fluff :)
Ale spoko, skoro GW pokochało nagle wielkie stwory, to czekam na thunder lizarda na pół stołu :wink:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Akurat to do TK sfinksy to fajny pomysł(w przeciwieństwie do wężorów), ale te wozy magów wyglądają idotycznie i jestem pewien że nie długo po tym jak wypuszczą te modele ludzie skleją je w bardziej sensowny(i epicki) sposób. Bo mago wózek z koniami wygląda debilnie i co najważniejsze nie klimatycznie, już prędzej to widzę:
-maga niebios lewitujący nad (również lewitującą) maszynerią(bez koni i karocy)
-mag światła wokół którego latają soczewki połączone ze sobą w jakiś wzór (bez koni karocy)
-a wózek zostaje by z niego zrobić altar który jest jedyną sensowną formą tego modelu
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Gryf, demigryfy i papa mobile fajne. Planetarium i laser - dno. Na zdjęciach inżyniera i kapitana niewiele widać, ale to, co widać, nie wygląda dobrze.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

wertex
Chuck Norris
Posty: 359

Post autor: wertex »

Nie gram długo w warhammera (jakieś 2 lata i zbieram HE), jak patrzę co teraz robi GW z armiami to jest po prostu żal.
Jakieś trony dla wampirów unoszone przez zastępy upiorów, jakieś soczewkowe działo... Imperium to dla mnie są regimenty żołnierzy, zaplecze artyleryjskie i takie sprawy. Jak widzę jakieś planetaria na kółkach, to odechciewa mi się nawet mówić o tym. Ale gryfy mi się podobają :)

Wiem że GW celuje głównie w młodych nabywców (tato, tato kup mi...) ale mogli by pomyśleć też o ludziach którzy grają w to dłużej i widzą jakie są ich reakcje. Czekam na jakieś wielkie feniksy do mojej armii ;)
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Teraz każda armia dostaje jakieś wielkie potwory. Czekam na monstrous infantry do Dwarfów :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

wertex pisze:Wiem że GW celuje głównie w młodych nabywców (tato, tato kup mi...) ale mogli by pomyśleć też o ludziach którzy grają w to dłużej i widzą jakie są ich reakcje. Czekam na jakieś wielkie feniksy do mojej armii ;)
Oni niestety to wiedzą:
"Omg, jakie szpetne, w życiu tego nie kupię..."
Dwa mastery później, istnieje już Jedyna Słuszna Rozpiska:
"Łoo ale rzeźnia, skoro wszyscy na tym grają to musi być dobre... chyba przeboleję"
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Myślę że twórcy gryfa mieli podobne kompleksy jak ci co projektowali arahnoroka, a może to ci sami? :-k

Fajnie że pojawia się Witch hunter, model pieszego czarodzieja bursztynu fajny, demigryfów niezłe, reszta za bardzo przesadzona.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Ja od dawna już nie gram,za to maluję i to sporo.
Jako gracz:
co to QRWA jest, kurnik na kółkach i przerośnięte kury(koniec)
Jako malarz:
Bardzo się ciesze zę wyszły kolejne plastikowe modele, zawsze to więcej opcji do konwertowania. Ale przyznaję, że mogli by się bardziej postarać. Wg. mnie jeśli chodzi o poziom modeli to od jakiegoś czasu stoi w miejscu. Chyba czas by gw zatrudniło lepszych artystów
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

ODPOWIEDZ