EURO Vanaheim 2400 14.04.2012 UWAGA DRAFT 3

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: EURO Vanaheim 2400 14.04.2012 UWAGA DRAFT 3

Post autor: Kosa »

Sevi pisze: Butan był już kapitanem, chciażby rok temu na DMŚ, jeżeli nie on to kto?
Wielki Wódz z Zaświatów :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

Butan jest dobrym kapitanem.
@Undead - pomyśl, tak jak gadaliśmy, nad HE lub szczurami!!!!!! szczury byłyby lepsze, szybciej je ogarniesz niż WE

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Butan naszym kapitanem jest - ciach bajera!
Znieczulimy go w samochodzie :mrgreen: żeby się ciśnieniował :)
Głąbie! (mówię do Undeada :mrgreen: ) Mówię Ci ,że jak będziesz grał WE to nawet odginaczką nie będziesz - do tej armii trzeba kilku miesięcy minimum ,żeby coś ogarnąć :mrgreen: Spytaj się Gremlina - to jest prawdziwe guerillas - tam nic nie jest normalne - granie WE trzeba mieć w genach - Hit and Run :mrgreen: Weź sobie jakąś normalną armię :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Kosa pisze:
Sevi pisze: Butan był już kapitanem, chciażby rok temu na DMŚ, jeżeli nie on to kto?
Wielki Wódz z Zaświatów :D
Przynajmniej się myje i nie śmierdzi...:)


Catafractus naprawdę wolę we...ale ale jak Butan czy reszta zdecydujecie że we to lipa to zagram czymkolwiek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Undead no wiesz ... mogę pożyczyć ci Bestie :twisted: hłe hłe hłe

EJ nie macie Bretki w składzie, jak Piotr twierdzi Breta gra sama (sic!) więc może Undead dać rade.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ooo i to jest pomysł - DIBO oddajesz Bretkę - Undeadowi :).... Potrzebna nam jest pancerna armia...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

PiotrB pisze:ooo i to jest pomysł - DIBO oddajesz Bretkę - Undeadowi :).... Potrzebna nam jest pancerna armia...
Stary naprawdę wierzysz że ta armia sama gra? Myślę że zrobi nią jeszcze gorszy wynik niż We. I wogóle Piotrze nie spinaj się tak raczej nie wydaje mi się zeby wasz team miał parcie na wynik, wiec coza różnica czym Undead będzie grał?

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Undead troszkę grał już moją bretką, ale to w poprzedniej edycji.

A tak w ramach złośliwości ... Najlepszym dowodem na to że ta armia nie jest przegięta jest to że Piotr jeszcze nią nie gra, :mrgreen: a grłą tak trudnymi do prowadzenia armiami jak demony, DE i HE, a podjął się Imperium z widomych powodów.

Piotr - zanim mnie zrugasz <buziaczek> :*
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ty mnie Suchy jeszcze nie widziałeś spiętego - jeśli chodzi o batlla to jestem niezwykle wyluzowany - co najwyżej sobie ponarzekam na zajebiste rzuty przeciwnika :mrgreen: Natomiast Tobie , z tego co widziałem na turnieju, to dużo do spokoju brakuje :roll: :roll: :roll:

Koza! Chętnie zagram Bretonią - możemy się zamienić - Ja zagram moją bretką a ty zagrasz moimi DE... Jak wygrasz to nie powiem już ani słowa na temat bretki przez najbliższy rok? Co ty na to mistrzu? Za to jak przegrasz to zaczniesz przychodzić na turnieje bez wykręcania się teściową... :p W końcu jesteś mężczyzną - masz kreować rzeczywistość a nie rzeczywistość ma rządzić Tobą :mrgreen: :mrgreen:

Co do innych armii to tak naprawdę gram tylko DE - reszta to chwilowe przygody -choć sądzę ,że przy imperium się zatrzymam bo to zbilansowana armia jest i przyjemnie mi się tym gra. Niestety mam wadę ,że nie sprzedaje raz kupionych figurek z stąd mam ich tak dużo :?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Dzięki za propozycje ! Zawsze składam podobną kiedy ktoś mówi że HE są przeciętne i proponuje gre Bestiami.

Dobrze wiesz że ja jestem mało miaro dajny :D bo bym złożyłbym 2 rozpiski albo na niemal samych Executorach i gwardii jako że obie jednostki są kwintesencją klimatu DE i jarałbym sie jak dziecko :mrgreen: albo złożył rozpiskę na maksymalnej dopuszczalnej ilości CO i też bym sie jarał że dowodzę dinozaurami. Taka mentalność gracza klimaciarza

Ja po prostu nie nadaje sie na weryfikowanie mocy armii bo moje podejście do tej gry na to nie pozwala ... a już pomijając tak zbędną moim zdaniem rzecz w battlu jak skill.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Suchy ma racje ja bretoni nie poprowadzę bo najzwyczajniej nie potrafię...IMO jest to cięższa armia w graniu niż WE.
Chce grać WE koniec i kropka :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

kłamiesz :twisted:

3 magów besti to klimat? 2 warlordów i 2-3 herosów besti to klimat! Nie jacyś szamiani :mrgreen:


;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

No ze mną Dibo też zagrał "klimatyczną" rozpą made by Krus! Tak więc przyjmuje Dibo ,że się shanbiłeś się teraz i tyle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Undead - dobrze już dobrze - będziesz grał WE - w sumie jedziemy tam mocno towarzysko więc faktycznie kto czym gra nie ma aż takiego znaczenia :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

PiotrB pisze:
Undead - dobrze już dobrze - będziesz grał WE - w sumie jedziemy tam mocno towarzysko więc faktycznie kto czym gra nie ma aż takiego znaczenia :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
Mocno towarzysko to sie jedzie pić Vodke...ale w sumie masz racje niech sobie inni wygrają...wiesz trzymajmy sie wersji ze jak dostajemy w dupę to specjalnie żeby nie robić przykrości przeciwnikom :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Grunt to odpowiednio wcześnie opracować cel :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

lol- ja już widzę ten nasz wyjazd
Obrazek

Może pojedziemy już w piątek?? :twisted:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

chętnie ale w piątek ja nie moge :D

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

TE ! Panie "Gram tylko na własnych patętach": Nigdy prze nigdy nie grałem Beastmeńską cudzą rozpiską !!!!!!!! :evil: A już na pewno nie Crusa ... i ręka do góry kto widział kiedykolwiek w moich rozpiskach 2x Dombulla albo "minobus" Hę???? Aaaa co ja się będę produkował ... kij wam w nery kseroboye .. grrrrrr :roll:

BTW Krusk i Crus to 2 rożne osoby :P
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dobry Dibuś - nie krzyczy tak bo mu ciśnienie podskoczy :)
Obrazek
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ojjoooooj ^^
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

ODPOWIEDZ