Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Piłka nożna

Post autor: Dibo »

Dzisiaj w drodze do biura mijałem autobus tegorocznych mistrzów europy - Oranje !!!! nawet im pomachałem :D .. mnie też ktoś odmachał tylko nie wiem kto przyciemniane szyby mieli :( Nie mniej jednak jestem namaszczony :mrgreen:
Jako Krakus jestem zachwycony, nie mam meczu (i dobrze) a Euro jest :wink: ... szkoda że bilety na trening Holendrów nie do zdobycia w ludzki sposób.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

LoudLord pisze:Wiadomo, że van Persie królem strzelców ma szansę dużą zostać [Dagobah style], a co do szans Polski- jakieś są. I oby jak największe.
Van Parsie wydaję sie najbardziej naturalnym kandydatem na króla strzelców, ale moim zdaniem zaskoczyć może i Klose, który zawsze gra kał w klubie, a jak przychodzi turniej, to łapie jakąś mega formę w reprezentacji.
No i czarnym koniem (o ile nie mistrzem w ogóle) będzie w tym roku Francja.
Obrazek

Awatar użytkownika
woolfik
Chuck Norris
Posty: 498

Post autor: woolfik »

Jak napisał kolega wyżej: Klose może być królem strzelców( choć raczej stawiałbym na Gomeza) a Niemcy wygrają Euro. Dziękuje dobranoc :D

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Zobaczysz, że Gomez nie będzie grał w podstawowym składzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
woolfik
Chuck Norris
Posty: 498

Post autor: woolfik »

Będzie, będzie

Awatar użytkownika
bott
Mudżahedin
Posty: 220
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: bott »

jak to nie?! Gomez dla reprezentacji Niemiec jest jak dla nas Lewandowski czyli Główny snajper i do niego będzie szła większość podań
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kielon pisze:
No i czarnym koniem (o ile nie mistrzem w ogóle) będzie w tym roku Francja.
Przód jest kapitalny, ale obrona stawia klocki. Nawet słaba Islandia wbiła im 2 gole. A poziom na Euro będzie znacznie wyższy.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Islandia wbiła 2 bramki Szwedom a nie Francuzom :wink:
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Shadow Warrior pisze:Islandia wbiła 2 bramki Szwedom a nie Francuzom :wink:
http://www.meczyki.pl/skroty/16027/fran ... ia_32.html

:wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Nie wiedziałem że reprezentacja Islandii to takie kozaki :shock: .
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Lewandowski :!: :!: :!: Oby tak dalej :P .

I... dupa :( . Kompletnie siedli kondycyjnie - głównie druga linia, Murawski w ogóle nie organizował gry. Nie mam pojęcia, czemu Smuda nie wpuścił Mierzejewskiego i Grosickiego. Dramatycznie słaba druga połowa - Tytoń uratował Polaków. Szczęsny - imho szkoda gadać. Miał dwie interwencje w meczu - obie fatalne. Może i dobrze, że się wykluczył z następnego meczu...

Awatar użytkownika
woolfik
Chuck Norris
Posty: 498

Post autor: woolfik »

No i po meczu. Mieliśmy szczęscie w nieszczęściu.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Najgorsze jest to, że mieli wygrany mecz - prowadzenie, przewaga jednego gracza, kilka okazji do podwyższenia i w drugiej połowie totalna kicha. Z najsłabszym zespołem tej grupy...

Awatar użytkownika
Silverbolt
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Silverbolt »

Ja już zakończyłem oglądanie meczów polskiej reprezentacji.Smuda to jełop.Tomaszewski miał rację.Nasza drużyna nie umie wygrać z najsłabszym przeciwnikiem w grupie.Strzelamy gola, oni tracą zawodnika i co?.Nie dość że nasi tracą bramkę, jest nas więcej tracimy i najlepszego bramkarza.Sory ale fart,że chociaż remis był.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Silverbolt pisze:Ja już zakończyłem oglądanie meczów polskiej reprezentacji.
Oj, coś słaby z Ciebie kibic :mrgreen:

Oglądam mecz Ruskich z Czechami i trochę przeraża mnie ogromna różnica w intensywności gry tych drużyn w porównaniu do meczu Polaków :( . Wprawdzie kazdy mecz jest inny i może obawa Smudy o wynik nie pozwoliła mu dokonać zmian, ale w drugiej połowie intensywność gry Polaków była żadna. Zobaczymy, jak Pepiki i Kacapy zaprezentują się w II połowie...

Gdyby oceniać po pierwszym meczu, to nasi mają małe szanse w następnych dwóch - to był pokaz bardzo dobrego futbolu, do którego nasze "gwiazdy światowego formatu" mają jeszcze bardzo daleko. Imho najdalej ma nasza druga linia, niestety.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

na czas ojro temat zamknięty aby nie dublować ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Proszę bardzo, Panowie ;)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Dzięki wielkie za otwarcie :D . Dzisiaj wyczytałem gdzieś, że Modrić uzgodnił warunki kontraktu z Realem Madryt...

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Dawac Bielse na naszego trenejro.

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Tak, podobno kwestie finansowe mają zostać uzgodnione w ciągu kilku najbliższych dni.
Tottenham zażyczył sobie całkiem sporą kasę za Modrica, na co się Real nie zgadza (i bardzo dobrze, Modric jest niezły ale do gwiazdy to mu brakuje trochę).


Za to Arsenal się sypie kompletnie. Najpierw RvP a teraz Walcott nie przedłuży kontraktu. To chyba koniec 3 miejsca w lidze.

BTW. Radwańskiej nie idzie :( I do tego ten komentator na Polsacie ...


Obrazek

ODPOWIEDZ