po co komu DoW?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Re: po co komu DoW?

Post autor: Konrad »

A ja zgadzam się z Infernal Puppet. Ankieta będzie najlepszym rozwiązaniem, bo dyskusja przestaje prowadzić do czegokolwiek. Jak w każdej sprawie będziemy znajdować, plusy i minusy. A ankieta pokaże czego naprawdę chcą gracze :roll:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ankieta jest głupim pomysłem bo jest kilku ludzi którzy zrobią wszystko ,żeby innym zepsuć przyjemność tylko dla zasady ( bo tak - bo lubią - bo są Polakami) choć zupełnie w nich to nie uderza i zupełnie im nie przeszkadza ...wiele wypowiedzi w tym wątku na to wskazuje...dlatego lepiej ,że jest to wewnętrzna i mam nadzieje niezależna decyzja LS.
Takie są uroki tego forum :mrgreen: . Poza tym, skoro temat wywołuje takie kontrowersje, to tym bardziej ankieta jest zasadna. Gracze poza tym mają święte prawo mieć wpływ na na działanie LS, a ankieta jest stosunkowo dobrym sposobem na takiego wpływu wywarcie. Inna sprawa czy LS się do wyników zastosuje :evil: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

PiotrB pisze:Ankieta jest głupim pomysłem bo jest kilku ludzi którzy zrobią wszystko ,żeby innym zepsuć przyjemność tylko dla zasady ( bo tak - bo lubią - bo są Polakami) choć zupełnie w nich to nie uderza i zupełnie im nie przeszkadza ...wiele wypowiedzi w tym wątku na to wskazuje...dlatego lepiej ,że jest to wewnętrzna i mam nadzieje niezależna decyzja LS.
Np nawrzucać innym od onanistów :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Ale powiedźmy sobie szczerze, ile osób posiada taką ilość figurek żeby wystawić DoW do walki na turnieju? Jedna, może dwie... Nawet wtedy DoW, nie jest jakąś mega silną armią. Z tego tematu, zrobiła się typowo polska przepychanka :) Z małego problemu, napompowano ją do olbrzymich rozmiarów. Takie jest moje zdanie :wink:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

MlSlEK pisze:
Np nawrzucać innym od onanistów :oops:

Zwykłe przejęzyczenie - zresztą zasłużyłeś ,za bicie piany bez potrzeby - będę na Silesianie więc jak chcesz możesz mi osobiście przedstawić swój punkt widzenia jak pisałeś ...Nie boje się :mrgreen:

Czy zaistnienie starych DoW kogokolwiek skrzywdzi? Cokolwiek zaburzy czy zepsuje? Oczywiście ,że nie - cała reszta to pieprzenie i trolling którzy odstawili tu niektórzy w sposób koncertowy...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

Moim zdaniem LS postąpiła bardzo w porządku w stosunku do graczy DoW. Mało jest osób, które mogą wystawić pełną armię. DoW nie są jacyś wygięci, więc nie wiem o co jest ten cały spór, więc armia nie wywróci "balansu ( :lol2: ) do góry nogami.
Jak dla mnie to była bardzo dobra decyzja :wink: .

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Furion pisze:
Grand Admiral Thrawn pisze: Zasady są oficjalne, jedynie zapisek odnośnie grup dowodzenia jest tak naprawdę tylko dodany i tyle.
Nie, zapisek o grupach dowodzenia to copy pasta z podręcznika do DoW, Chronicles 2004.

Ano masz rację, str. 57...człowiek stary i ślepy już to nie wszystko widzi.

To tym bardziej pokazuje, że to w 100% zasady by GW.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja bym powiedział, że ludzie z LS chcą sobie odświeżyć DoW żeby móc nimi grać :wink: . Tak swoją drogą, czy LS wspiera aktualizowanie Storm of Chaos? Może ktoś chciałby pograć sobie armią slayerów dla urozmaicenia.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.....CULT OF ULRIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil: [-o<
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Zwykłe przejęzyczenie
Wyraz "onanista" nie był bynajmniej przejęzyczeniem, albowiem, nikt celowo takiego przejęzyczenia na forum by nie wrzucał (tylko użyłby magicznego klawisza w górnym prawym rogu klawiatury), dodanie później poprawionej wersji tego wyrazu świadczy o celowym jego zastosowaniu :roll:
zresztą zasłużyłeś ,za bicie piany bez potrzeby
To, że ktoś ma zdanie odmienne od Twojego, nie znaczy że bije pianę bez potrzeby :roll:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A propos w FAQ WE znalazłem coś takiego....

Page 59 – Dogs of War
Ignore this army list entry.

Jaki z tego morał a taki, że dogsi umarli...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

W każdym jednym FAQ GW masz DoW zbanowane, ale to jest, rozumiesz, tylko przesłanka, więc LS będzie pewnie dalej w zaparte odświeżać tą armię. No ale uściślenia to też nie jest coś, co przewidziało GW, bo prawda jest taka, że oni nie za bardzo umieją grać we własną grę i trzeba po nich poprawiać. Przy okazji nie zawadzi zrobić prezentu graczom DoW i pozwolić im wystawiać ich archiwalne figurki na zasadach do nich.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

@Przemcio
to znaczy, że nie można wystawić Dogsów jako część WE i innych starszych armi które na to w swoim czasie pozwalały to nie znaczy, że armia umarła, grasz w WFB i aż tak nadinterpretujesz ? :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Ehh, czytam te posty i mam wrażenie, że ktoś potrzebuje solidnego kopa w pewną cześć ciała. Ponieważ ta dyskusja, jak wiele w tym kraju do niczego nie prowadzi, proszę moda o zamknięcie, lub wyczyszczenie tego tematu z pierdół pisanych przez niektórych Panów, którzy jeszcze najwyraźniej nie opuścili piaskownicy i istnieją tylko po to aby trollować.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

cobra651 pisze:Ehh, czytam te posty i mam wrażenie, że ktoś potrzebuje solidnego kopa w pewną cześć ciała. Ponieważ ta dyskusja, jak wiele w tym kraju do niczego nie prowadzi, proszę moda o zamknięcie, lub wyczyszczenie tego tematu z pierdół pisanych przez niektórych Panów, którzy jeszcze najwyraźniej nie opuścili piaskownicy i istnieją tylko po to aby trollować.
CZemu mod ma zamykać temat, w którym poruszana jest ważna kwestia dopuszczenia armii do listy oficjalnych? Bo Tobie się tak podoba? I najlepiej sam przestań pisać głupoty, bo jak na razie swoimi postami nie wniosłeś nic nowego oprócz powtarzania tego co mówili inni.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Nie będę się wdawał w durną dyskusje, która do niczego nie prowadzi. Poza tym chciałbym zauważyć, że napisałem w tym temacie tylko dwa posty, a nie tyle co ty, wiec się odwal i nie próbuj mnie wyprowadzić z równowagi.

Przytaczanie zapisów z ksiąg armii, które zostały poddane erratom nie jest na miejscu, bo tam zmiana dotyczy brania jednostek psów w danej armii, jako jednostek rzadkich. Errata zakazuje takiej możliwości, to raz. Mamy tutaj rozmawiać o dopuszczeniu armii do gry na ETC, a nie o dopuszczeniu psów, tak jak było z nimi w 6 edycji, gdzie ludzie łatali sobie braki swoich armii przy ich pomocy. Po trzecie zasady DOgsów są powszechnie dostępne w sieci i każdy malkontent może sobie je przeczytać. Mam na myśli oficjalne zasady,a nie fanowskie. My starsi nie będziemy w tak ważnym temacie dokształcać osobników, którzy chcą rozsiewać smród zarazy głupoty, niczym wyznawcy Papy Nurgla.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Tak GW usuneło wszystkie ślady DOW z podręczników bo nie mają zamiaru kontynuować tej armii jedynie w storm of magic wypuścili parę rzeczy które kiedyś były w DOW...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Nie parę, a raptem 3. GW ma to do siebie, że lubi odgrzewać stare kotlety, co udowodniłeś sam przytaczając SoM. Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o halfingach i hotpocie w imperium, bo to też zagrywka pod publikę. Na stronie GW ciągle stoi większość regimentów ROR. Nie bądź zatem prorokiem, bo życie potrafi mocno zaskoczyć, a psy jak się sprzedawały tak się sprzedają.


edit: Mam nadzieje, że GW wyda podobnego booka jak SOM, z jednostkami najemników i Kislevem (bo jest tego sporo), jak nie w tej edycji, to w następnej. Zresztą czas pokaże, co nasz ukochany wydawca wymyśli (skoro wróciły mendy z Albionu, to kto wie co się jeszcze powróci).

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Przemcio pisze:A propos w FAQ WE znalazłem coś takiego....

Page 59 – Dogs of War
Ignore this army list entry.

Jaki z tego morał a taki, że dogsi umarli...
Idiotyczne.

To zdanie znaczy tylko tyle, że w żadnej armii, która nie jest Dogs of War nie można brać jednostek Dogs of War. Co to w ogóle za upośledzony pomysł, żeby przesłanek dopuszczenia DoW szukać w FAQ do WE. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

no nie to znaczy ze GW odpuszcza to armie a ze dogsy dalej sa w sprzedazy w misc. znaczy tyle ze gw po prostu chce sie pozbyc zapasów modeli.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ