Pre Silesian 2800 Vanaheim Kraków 8.09.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Re: Pre Silesian 2800 Vanaheim Kraków 8.09.12

Post autor: Paraszczak »

@michał
To nie poziom się wyrównał...to dziwne progi (220 przy 2800 porównując do 150 przy 2400??) spłaszczyły stawkę. Po pierwszej bitwie na 6 z 8 stołów były wyniki oscylujące w granicach remisu...Blood and Glory też wygenerował sporo wyników 10-10 i 11-9.

@Karpiu
Dzięki za Wiedźmy i Hydry! Piczki dały rade na bogato!

@Leoh
Masz szczęście jamochłonie że się wkradł błąd. Można założyć, że nie byłeś ostatni.

@wszyscy
Dzięki za fajne bitwy (ukłon dla Fluffa - mega ciężka macha, a zachowanie na wysokim poziomie). Krótki raport w dziale DE za kilka dni.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Atak Dawnów jest z dupy... nie dość ,że ten co rzuci więcej ma 85% szans na zaczynanie to ten co rozstawia się drugi może nie móc wystawić się tak jak by chciał... bez sensu kompletnie:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

i w najgorszej opcji: ten co wygrał rzut, a stracił prawo do rozpoczęcia bitwy gdy przeciwnik rzuca 6, jest dopiero w hard choko. I wcale nie mówię, że tak nie miałem -.-.

WE na takie zasady, nie mówię już punkty mają w hu hu pod górkę...

Poza tym wciąż istnieje opcja turnieju w Szczawnicy, niestety z przyczyn osobistych wcześniejszy termin 15/16 IX odpada - zostaje 22 IX, bądź przerzucamy to na październik, i pre kolejnego majstera? Osobiście nie liczę na wielka frekwencję, ale i na taka wypada mi sie przygotować ;)
xYz

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Takie same progi będą na Silesianie.
A co do scenariuszy to chyba lepiej wiedzieć co nas czeka no nie? ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

a do bielska ktos planuje jechac w sobote ?

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Wstępnie planuję się wybrać.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ja chętnie pojadę jeśli miałby ktoś miejsce w aucie...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Gremlin pisze:i
Poza tym wciąż istnieje opcja turnieju w Szczawnicy, niestety z przyczyn osobistych wcześniejszy termin 15/16 IX odpada - zostaje 22 IX, bądź przerzucamy to na październik, i pre kolejnego majstera? Osobiście nie liczę na wielka frekwencję, ale i na taka wypada mi sie przygotować ;)
Optuję za październikiem.
Wisła Kraków.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Wychodzi na to, że skuszę się jednak na to Bielsko. Transport poszukiwany :)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Sevi pisze:
Gremlin pisze:i
Poza tym wciąż istnieje opcja turnieju w Szczawnicy, niestety z przyczyn osobistych wcześniejszy termin 15/16 IX odpada - zostaje 22 IX, bądź przerzucamy to na październik, i pre kolejnego majstera? Osobiście nie liczę na wielka frekwencję, ale i na taka wypada mi sie przygotować ;)
Optuję za październikiem.
mi nawet bardziej pasuje.

Poznań - mniejsze punkty, większy light przy graniu.

Turniejowa opcja:
jedno, czy dwu-dniowa?
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

jak by był gdzieś nocleg z łóżkiem za przyzwoitą kasę to ja bym się skusił. MUSI BYĆ ŁÓŻKO :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

http://www.sopata.szczawnica.net/galeria.htm

pokoje 2-5cio osobowe z lazienka i TV
do dyspozycji mamy grill, ew. mozliwośc wyżywienia (obiad 2 daniowy) w mocno preferencyjnej cenie, podobnie jak i nocleg.

Dodatkowo w opcji sauna,basen,jacuzzi.

Wieczorem impreza przy grillu, (ew. ognisko - tak gdzie ostatnio, nieopodla mego przybytku - 2km od miejsa turnieju), badź tez można udać sie do jakiejś w miare kulturalnej knajpy - 700m.
xYz

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ustalcie w miarę szybko termin, muszę zaklepać sobie wolne w pracy ;)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Gremlin pisze:http://www.sopata.szczawnica.net/galeria.htm

pokoje 2-5cio osobowe z lazienka i TV
do dyspozycji mamy grill, ew. mozliwośc wyżywienia (obiad 2 daniowy) w mocno preferencyjnej cenie, podobnie jak i nocleg.

Dodatkowo w opcji sauna,basen,jacuzzi.

Wieczorem impreza przy grillu, (ew. ognisko - tak gdzie ostatnio, nieopodla mego przybytku - 2km od miejsa turnieju), badź tez można udać sie do jakiejś w miare kulturalnej knajpy - 700m.

Ja na pewno będę
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja będę pod warunkiem ze siądzie mi termin ;)
Wisła Kraków.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

porozmawiajmy zatem o dogodnym terminie, pierwsza połowa października przypuszczam wchodzi w gre, gdyz terminaz masterowy mozy byc dość napięty teraz (średnio master co 3 tygodnie).

7 X czy 14 X?
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

damy Ci odpowiedź we środę albowiem mamy pewne plany turniejowe:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jaka cena za nocleg w pokoju 2 osobowym?
moze wpadlbym z zona i corka.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Dydu pisze:Jaka cena za nocleg w pokoju 2 osobowym?
moze wpadlbym z zona i corka.
20-35zł/os

Wiecej będe wiedział, dopiero po ustaleniu konkretnego terminu.

Ponad to zalezy mi własnie, aby turniej ten miał charakter taki "prorodzinny"/"przyjacielski", aby kazdy mógł zabrać ze soba osobe towarzyszącą, o ile zechce, a ta nie bedzie sie nudziła gapiąc na X osób posówających plastikowe ludki, tylko zoorganizuje sie jej czas - bo naprawde jest gdzie :). Tym bardziej, że przy opcji 2 dniowej, będzie sporo czasu na rozegranie bitw w niespinkowej atmosferze.

Termin chciałbym, ustawić jak najbardziej dogodny głównie dla środowiska krakowskiego - raczej z wiadomych względów.
xYz

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

ja chyba pojadę do Bielska, tyle że z Żywca i tam też wrócę

ODPOWIEDZ