Niezwykli 3.0 (intelektualny śmietnik)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

PO rpostu bede odnawial pokoj wiec poki co moge poszalec :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Lunn pisze:Tomek, a nie boisz się że jednak 30 kilo w tak krótkim bądź co bądź czasie to może się kiedyś tam odbić na Twoim zdrowiu? Jak już dobijesz do stówy i organizm się zorientuje za rok że podwoiłeś masę to może dostać szoku ;)
Życie :wink: . Co mi się może stać? Nie jadę na koksie, nie używam dużych ciężarów (nawet jakbym chciał to tyle obciążenia nie mam :wink: ) , więc się raczej nie obije mi na zdrowiu, a zauważyłem poprawę kondycji, wydolności, samopoczucia i takich tam. Jak kiedyś nie ćwiczyłem to zawsze taki jakiś zmulony się czułem, a teraz jakoś tak rześko :wink: . Zresztą sam nie wiedziałem, że mam taki potencjał, myślałem, że mniej będę tył, a tu wiesz, idzie 1kg/miesiąc, tak 2 miechy, potem odpalam kreatyne i ciągne 6-8 tyg i w tym czasie spokojnie 4-5 kg idzie.
A teraz pale, nie ważne ile kg pójdzie w sumie, chce spalić tłuszcz, który mi się nazbierał, żeby mieć "czyste konto" :wink: . Poza tym ciekawe czy do tej stówy w ogóle dobije. :P
Ja sobie chodzę na siłkę, ale cholera nie chce mi się obżerać żeby nabić te kilka kilo które mi brakuje - jak pomyślę że miałbym jeść cztery czy pięć obiadków to ja dziękuję ;) Rispekt w ogóle za determinację, mi się nie chce jakiejkolwiek diety wrzucać (ja tak mam że nie potrzebuję i nawet nie lubię dużo jeść) ale chyba będzie trzeba po wakacjach wziąć sie za siebie już nieco poważniej :)
Też nigdy nie lubiłem jeść (a robić sobie żarcia to już w ogóle), ale trzeba się poświęcić dla wyższych celów :wink: . 4 czy 5 obiadków też nie jem. Jak robiłem masę to w ogóle jadłem to co chciałem i raczej to co zawsze tyle, że w większych ilościach, oczywiście coś tam zmieniłem w odżywianiu, jadłem więcej jajek, kanapki tylko z szynką i serem żółtym, ziemniaki na ryż zamieniłem, serki wiejskie, więcej mleka, ale diety generalnie nie miałem ułożonej. Jadłem 5 razy dziennie. Dopiero teraz gdy redukuje sobie, ułożyłem dietę, bo tu jest kluczowym elementem (ale oczywiście też ważny jest trening siłowy i aerobowy) żeby raz spalić tłuszcz, a dwa nie polecieć z mięśnia. Zresztą też nie mam jakiejś super, ułożyłem z tego co na co dzień jem. Z rana jajka, mleko, potem w szkole 2 bułki, w domu ryż z serkiem, potem ryż i mięso, na noc serek, mleko i to tyle. Do tego pije tylko wodę i kawę (2xdziennie rano i przed treningiem . Ja jak za coś się biorę to to robię, a nie kolesie u mnie w klasie (takie grubasy) gadają, no będę redukować, będę. Potem walą w ch***, odkładają ciągle na później, jeden miał redukować od początku roku i nic nie zrobił, teraz mówi, że na wakacje będzie... ta już to widzę. Drugi jeszcze lepszy. Ćpun i pijak do tego. Chce zredukować, ale pić to dalej pije albo coś jara. Raz się mnie zapytał czy jak zacznie fukać i schudnie powiedzmy z 20 kg, a potem będzie jadł odżywki to czy mu w mięśnie pójdzie Obrazek . Potem się mnie pytał czy by sterydów jakiś nie wziąć, bo mu kolega z podwórka poradził Obrazek . O diecie to w ogóle słyszeć nie chcą. Dla nich najlepiej to żeby wszystko samo się zrobiło, bez żadnego wysiłku, no ale niestety tak niema.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Grazbird pisze:bunt jest okej...
dopóki rodzice płacą za malowanie :D
EPIC WIN :lol:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

zawsze mnie rozbawiały takie bunty.... :D

a już zupełnie zabiły mnie zdjęcia antyglobalistów z telefonami komórkowymi spozywających napoje produkowane np przez Pepsi :D

bunt buntem ale mieszkac w domu, miec pełny brzuch i studiować na fajnej uczelni jest okej...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Spokojnie wszystk to przykryje fabra ale poki co pomaluje sobie jeszcze :D jakies sugestie co mazac zeby puszeczki oproznic :D:D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Life is one big party when youre still young
But whos gonna have your back when its all
Done
Its all good when youre little, you have
Pure fun
Cant be a fool, son, what about the long run
z Shaggiego :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

ja myślałem o czymś w miarę krótkim :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

We gonna fight, fight for our rights.

Jest krótkie i masz bunt xD
Bob MArley- Zimbabwe ;)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

i masz bunt
hehe a czy ja mówiłem ,ze musi być bunt ;) :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

a może: fear me for I am your apocalypse ? :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a może politycznie ;)
http://www.koszulkowy.pl/images/pisofshit.gif
nie muszę mówić ,że na Pis nie głosowałem :lol2: :lol2: :lol2:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

:lol2:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Żeby nie być gołosłownym :wink:

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Kurde, nie mogę tereaz znaleźć tego rysunku, był jakiś czarnuch, dready, lolek, beret i koszulka z napisem: "we want peace, not pis..."

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Szczurku niepotrzebnie pomazales te sciany, teraz bedziesz musial poswiecic dodatkowy czas na szlifowanie ych malunkow. WIem cos o tym bo sam mam pomazany pokoj i jakos od 4 lat nie moge sie zebrac zeby go odnowic :P

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Dawaj foty Rapta :P

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

U mnie i tak będzie gładź w robocie .Mam słabe ściany ,więc liczyłem sie z tym zanim chwyciłem za puszkę :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Możecie mi pogratulować. Zaliczyłem pierwszy semestr z polskiego Obrazek .

Szczurek w ogóle na tym drążku się podciągasz?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Nie :P swego czasu miałem ławeczkę i te sprawy :twisted: ale nie wiem po kij sprzedałem :? chyba czas zakupić znowu ,zwłaszcza ,że pensja wpłynęła :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Im dłużej czytam ten temat i wypowiedzi wszystkich facetów, tym bardziej przekonuję się o niezwykłości swojego.

:D

Czy ktoś też ma takie szczęście i zachorował przed sesją? :D

Zablokowany