Mieszkanie w Bydgoszczy ;)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Mieszkanie w Bydgoszczy ;)

Post autor: Afro »

Niedługo przeprowadzam się do bydgoszczy i szukam taniej kawalerki, każda pomoc będzie doceniona ;) Może też ktoś napisać coś o mieście, bo byłem tam tylko raz do tej pory i niewiele zobaczyłem, z góry dzięki za każde info :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Co chcesz o miescie wiedziec? O srodowisku wfb?

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Kujawiak = dobre piwo ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ziemko pisze:Co chcesz o miescie wiedziec? O srodowisku wfb?
to i ogólnie jak wygląda tam życie ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zycie wyglada jak w kazdym duzym miescie :D Spytaj co Cie dokladnie interesuje to sie dowiesz? Jaki kierunek studiowac bedziesz i w jakiej dzielnicy?

ODnosnie wfb - istnieje jeden preznie dzialajacy klub - XIII Kohorta - www.13kohorta.pl , regularnie organizujemy wspolne spotkania na granie, lokale oraz raz w roku 4tego z rzedu mastera.

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

Jagal pisze:Kujawiak = dobre piwo
kujawiak już od ładnych paru lat nie ma z Bydgoszczą nic wspólnego :( Nasz browar teraz do kupka gruzu :cry: daj znać co rozumiesz przez "tania" :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ziemko pisze:Zycie wyglada jak w kazdym duzym miescie :D
:lol2:
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ziemko pisze:Zycie wyglada jak w kazdym duzym miescie :D Spytaj co Cie dokladnie interesuje to sie dowiesz? Jaki kierunek studiowac bedziesz i w jakiej dzielnicy?

ODnosnie wfb - istnieje jeden preznie dzialajacy klub - XIII Kohorta - http://www.13kohorta.pl , regularnie organizujemy wspolne spotkania na granie, lokale oraz raz w roku 4tego z rzedu mastera.
mieszkanie znalazłem na Błoniach (tak na 90% myślę), studia mam już za sobą, wyjeżdżam 'za pracą' ;) Ciężko mi pytać o coś dokładnie, bo szukam ogólnych informacji, rzeczy typu ile kosztuje piwo w barze to sprawdzę osobiście, głownie chodzi mi o to, czy nie jest nudno w mieście, czyli jakieś koncerty/życie wieczorową porą itp. Co do warhammera, to podrzućcie jakies miejsca, gdzie można wpaść i spotkać kogoś grającego.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Odnosnie miejsca to raczej zgadujemy sie przez nasze klubowe forum, bo nie mamy stalego miejsca spotkan, bo czesto sie ono zmienia. Blonie - dobra dzielnica, bo sam tam normalnie mieszkam (siedze w Niemczech obecnie).
Wielu ludzi mowi, ze Bydgoszcz jest nudna, ale moim zdaniem gowno wiedza, jak sie poszuka to sie znajdzie to co chce sie znalezc.

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

Piwo kosztuje cos kolo 4 zl, zalezy od knajpy.
Ogolnie Bydgoszcz nie jest droga do zycia, tylko chyba ceny wynajmu sa wysokie z tego co sie orientuje.

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

i w Bydzi możesz spotkać jedne z najbardziej niezwykłych widoków, których zdjęcia stawiam na szczególnym miejscu:
1. Tory tramwajowe kończące się na krawężniku
2. przejścia dla pieszych zagrodzone z obu stron barierkami, tudzież łańcuchami
3. dworzec PKP, w miejscu na gaśnicę pełna butelka wody mineralnej

Chciałabym tam wrócić i odkryć inne uroki tego miasta, bo mnie zaintrygowało :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kohortex 16-17 pazdziernika. Zapraszamy :D

Chociaz nie wiem kiedy jest czas przyjscia potomka, to najwyzej w innym terminie zapraszamy ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Nie wiem, czy dam radę, bo to już 7 miesiąc będzie. Jeśli potoczy się, jak do tej pory, to nie wykluczone (nikt mi nie wierzy, że jestem w ciąży, bo nie widać kompletnie nic :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Hmm... ciekawy przypadek :-k . Ja tam wierzę. :wink:
Yudokuno pisze:i w Bydzi możesz spotkać jedne z najbardziej niezwykłych widoków, których zdjęcia stawiam na szczególnym miejscu:
1. Tory tramwajowe kończące się na krawężniku
2. przejścia dla pieszych zagrodzone z obu stron barierkami, tudzież łańcuchami
3. dworzec PKP, w miejscu na gaśnicę pełna butelka wody mineralnej

Chciałabym tam wrócić i odkryć inne uroki tego miasta, bo mnie zaintrygowało :D
A może tam wilcy jeszcze po ulicach biegają? I białe niedźwiedzie =P~ :wink: :lol2: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

3 lata temu po ulicach biegali space marines z zakonu krwawych kruków.. Przeróbki maski gazowej + zbroja z kartonu i doniczek + tona taśmy papierowej. Ale radocha była. :mrgreen:

Wilcy i niedźwiedzie dostały wpierdal i się nie pojawiają.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Klafuti pisze:Hmm... ciekawy przypadek :-k . Ja tam wierzę. :wink:
Yudokuno pisze:i w Bydzi możesz spotkać jedne z najbardziej niezwykłych widoków, których zdjęcia stawiam na szczególnym miejscu:
1. Tory tramwajowe kończące się na krawężniku
2. przejścia dla pieszych zagrodzone z obu stron barierkami, tudzież łańcuchami
3. dworzec PKP, w miejscu na gaśnicę pełna butelka wody mineralnej

Chciałabym tam wrócić i odkryć inne uroki tego miasta, bo mnie zaintrygowało :D
A może tam wilcy jeszcze po ulicach biegają? I białe niedźwiedzie =P~ :wink: :lol2: .
nie wiem - to co uchwyciłam na zdjęciach, to opisałam :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

To poka te zdjęcia!
Najbardziej jestem ciekaw tych torów.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

TomCio pisze:To poka te zdjęcia!
Najbardziej jestem ciekaw tych torów.
phi tam , nic cudownego :D tramwaj skasowali lata temu ale torów z "zabytkowej" ulicy wyrzucić nie wolno więc tak zostało śmiesznie , że tory są , pętli przy dworcu nie ma i tramwajów też nie ;D.

Co do koncertów itp. Nuda była kilka lat temu. Teraz miasto ożywa i jest gdzie iść wieczorową porą (nie tylko się spić :D ).
Żyje się dobrze tylko trza unikać malutkiego % miasta gdzie nawet Policja nie zapuszcza się wieczorami . [ instrukcje dostaniesz gdzie chodzić a gdzie nie ].
Błonie to spoko dzielnica tylko ważne abyś nie trafił miejscówki gdzieś hen daleko .
Bardzo denerwującą rzeczą jest brak myślenia podczas remontów dróg (tia najpierw remont , a potem kanalizę robią .... ) no i korki w mieście które potrafią bardzo wkurwić .


@Jagal
Aktualnie Kujawiak to szczyny lane gdzieś na zapiździajewie ...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

W Toruniu tez jest fragment torowiska pod arkadami :)

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

trza unikać malutkiego % miasta gdzie nawet Policja nie zapuszcza się wieczorami .
e tam gadanie. jak ma się "szczęście" to i w centrum można po łbie dostać... po prostu w niektórych rejonach jest większa szansa... 8)
bo nie mamy stalego miejsca spotkan
Ziemko zagadaj mnie lub przyslij swojego przedstawiciela do mnie w połowie sierpnia a może coś wymyślimy odnośnie miejsca do grania...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

ODPOWIEDZ