PlayStationPortable

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

PlayStationPortable

Post autor: Szaman »

korzystajac z dobrodziejstw taniego dolara zrobilem sobie prezent i zakupilem PSP. na razie mam 3 gry i wystarcza, ale wkrotce braknie... tu wiec chcialbym, aby mozna bylo sie wymienic informacjami nt. fajnych gier oraz ew. umieszczac info, ze ktos cos chce sprzedac/kupic.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Ja bym się bardzo chętnie wymienił opinią, ale najpierw chciałbym się spytać jak sobie tę plejkę ściągnąłeś zza wielkiej wody? Jakaś firma, która wysyła towary jako prezent? :) I ile w juesej koszci PSP? Rozwiń proszę ten temat, bo też chciałbym z taniego dolara skorzystać :wink:

Aha, gry kupione u nas chodzą na PSP z USA?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Ypsilanti pisze:Ja bym się bardzo chętnie wymienił opinią, ale najpierw chciałbym się spytać jak sobie tę plejkę ściągnąłeś zza wielkiej wody? Jakaś firma, która wysyła towary jako prezent? :)
moj brat mieszka w USA, a ze wlasnie byl u niego moj ojciec, to nawet za wysylke nie placilem. do tego oczywiscie moj brat wie, gdzie kupowac, zeby tanio bylo :D
Ypsilanti pisze:I ile w juesej koszci PSP? Rozwiń proszę ten temat, bo też chciałbym z taniego dolara skorzystać :wink:
za limitowana wersje z grafika Vadera na obudowie i z dolaczona gra SW Battlefront: Renegade Squadron zaplacilem 200 dolcow + 8,5% podatku, czyli wyszlo mnie jakies 550 PLN. u nas gola PSP kosztuje ponad 700 PLN :roll:
Ypsilanti pisze:Aha, gry kupione u nas chodzą na PSP z USA?
jak najbardziej :D
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Szaman pisze:
Ypsilanti pisze:Aha, gry kupione u nas chodzą na PSP z USA?
jak najbardziej :D
Z tym że np. filmy na UMD już nie - blokada regionalna :-|

Osobiście mam PSP już od jakiegoś czasu - wspaniały sprzęt do muzyki (np na sesje RPG lub na bitwy ;-) ), przeglądania fotek, oglądania filmów w nocy (format MP4) no i oczywiście do grania :-D Posiadam m.in God of War: Chains of Olympus (boska gra!, prequel do God of War I i II na PS2), Final Fantasy Tactics, Valkyrie Profile (super jRPG z PSXa) oraz bardzo oryginalne i odjazdowe LocoRoco :-D (polecam filmiki na YouTube).
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

do ogladanie filmow mam laptopa. poza tym wystarczy zaopatrzyc sie w program konwertujacy filmy do formatu PSP :wink:
ja glownie gram - i wlasnie katuje god of war :D
gier mam calkiem sporo, i to z roznego gatunku, ale najbardziej lubie takie typowo konsolowe. do strategii czy strzelanek bardziej sie komputer nadaje.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Patapon - polecam, bardzo fajna muzyczna gierka z elementami strategii/RPG

Wszelkie Vipeouty,

Monster hunter jeśli ktoś ma cierpliwość :)

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Hmmm, ja również polecam Loco Roco, a ponado FlatOut: Head On no i oczywiście God of War: Chains of Olympus.

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

No na mojej liście zakupów znajduje się właśnie jeszcze Patapon (demko daje radę :-) ) oraz Metal Gear Solid: Portable Ops :-D
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja polecam tomb rider: anniversary, syphon filter: dark mirror, prince of persia (obydwa) i star wars: galactic battlefront. niezle jest tez star wars: lethal alliance.
dla fanow 40stki squad command.
zawsze dobre sa wyscigi (NFS wszelkiej masci) i odmozdzajace nawalanki (tekken - jedyna gra, w ktora jestem slabszy od zony :mrgreen: ).
milosnikom god of war polecam beowulfa - wlasciwie taka sama mechanika, tylko mniej "zagadek".

BTW mam na wymiane nowke sztuke ghost ridera, jeszcze w folii (dostalem druga :( ) - reflektuje ktos?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

loco roco i tekken to jedyne imo watre dglebszego wejzenia gry na ta konsolke :> patapon jes tniedaleko :) niestety mgsy juz nie rajcuja tak jak powinny :)

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

God of War, Tekken i Loco Roco moim zdaniem również. Jeszcze Wipeout :)
Osobiście mam DSa (zamieniłem z kumplem za PSP) i przegrałem na nim chyba wszystkie lekcje historii, wosu i angielskiego w tym roku xD Polecam.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

pod wzgledem chocby gier DS jest daleko w tyle za PSP. w ogole DS to dla mnie taka zabawka dla dzieci :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

PSP jest świetną konsolką. A co do gierek to bym polecił Loco Roco, Pursuit Force i Daxter'a. Świetne gierki.

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

Szaman pisze:pod wzgledem chocby gier DS jest daleko w tyle za PSP. w ogole DS to dla mnie taka zabawka dla dzieci :wink:
Jak dla większości posiadaczy PSP ;) Ja PSP miałem, ale się wyzbyłem. IMO na DSa jest o wiele wiecej ciekawych gier, niż na PSP. Jeśli miałeś/masz PS2, to niewiele nowego uświadczysz. Zależy, czego szukasz w konsolce. Ja chciałem czegoś nowego, a tego PSP mi nie dało, no może oprócz kilku gier, jak wspomniany Loco Roco. A na DSa jest pełno gier, które zaskakują, mnie bawią do łez (japońskie romy w większości). I dlatego DS ftw 8) Choć z drugiej strony PS3 to świetna sprawa :>

Mój wniosek - DS na rozerwanie w szkole, na wykładach itp, a PS3/Xbox 360 na długie, wciągające tytuły w domu. Dla PSP nie znalazłem zastosowania :/

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

mi PSP zastepuje konsole - w domu wole kompa. na konsole nie mam czasu i mozliwosci - mam 2,5 letnie dziecko...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

No to sporo tłumaczy jak tak ;)

Awatar użytkownika
Gonzo
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Gonzo »

Ja w temacie Squad Commandera, ktos w to gral?
Poza Szamanem. :-) Z nim juz gadalem. Siedzie w trzeciej misji i walcze ciezko z Chaosowymi Space Marinami.
:-)

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ja grałem! :D Fajna gra ale dosyc krotka, juz przeszedlem... Daje rade, przynajmniej Imo... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gonzo
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Gonzo »

Ano chyba krotka i latwa, misje sie przechodzi z pierwszego podejscia
;-(
za latwo
chyba trzeba bedzie grac po sieci

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Gonzo pisze:chyba trzeba bedzie grac po sieci
czy to wyzwanie? ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ