Niezwykli 3.0 (intelektualny śmietnik)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Dobra, dobra, a co z moim kompem? :?
Ja chce już móc wrzucać zdjęcia na kompa i wrzucać nowe mp3 do mp3.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

*edit*
Ostatnio zmieniony 28 sty 2008, o 00:01 przez Fanatyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

[abba fatima, było i nima]
Ostatnio zmieniony 28 sty 2008, o 00:54 przez Skavenblight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Tomash pisze: feminazistowskie
To dopiero neologizm! Brzmi nieomal jak "ekofaszystowskie" ("das Hakenkreuz im weiBen Feld am dunkelgruenen Gruende").

Mate, witam Cię po długiej nieobecności; już sądziłem, że ludziki w cholerę rzuciłeś i nie widzisz sensu w dalszym borderprincesowaniu!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Naprawdę nie znaliście określenia "feminazistki"? Ukute bodajże przez Cejrowskiego czy innego prawicucha, ale doskonale się nadaje do odróżniania feministek (kobiet walczących o prawa innych kobiet) od pomylonych bab reprezentujących feminizm "kastracyjny" :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

w nocy z 27 na 28 stycznia padły wszelkie granicę. Zostały złamane fundamentalne zasady, wpajane każdemu mężczyźnie od tysięcy lat. Już nic nie będzie takie same, już nigdy nie będzie tak samo. Ideały umarły. Zostałem ukrzyżowany.

Ale odrodzę się pełen nienawiści i zemsta nadejdzie. Zniszczę dwie osoby, nie będzie litości.
:roll:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Zabrzmiało intrygująco!
A co się dokładnie stało?

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

ludzie uważajcie na Judaszy, którzy wbiją wam nóż w plecy w najmniej odpowiednim momencie. Nie mam już zaufania do nikogo.
:roll:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie ufaj nikomu! Pamiętaj, że silny jest najpotężniejszy, gdy jest sam!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tydzień przemocy chyba mam. :?
Dziś mało nie skułem baby w chińskim barze, która zapaliła fajka i nie chciała zgasić - pomimo próśb właścicielki oraz innych współjedzących, w tym moich, a na które to prośby odpyskiwała i ogólnie wk*.* wszystkich. Tylko jej budząca litość koleżanka (podobno z rakiem krtani) trzymając mnie za rękę wyprosiła "jeszcze dwie minutki i ona zabiera koleżankę". Pierwszy raz w życiu byłem tak blisko pobicia kobiety :shock2: i wcale nie mam wyrzutów :shock2:

Wczoraj natomiast miałem ochotę na losową, nieosobistą przemoc, tak po prostu, najlepiej wobec losowego typa napotkanego na wydziale architektury - z powodu frustracji wcześniejszym kilkunastogodzinnym klejeniem "bez końca" modelu projektu Marty.

Aż się trochę boję dziś na siłkę iść, bo jeśli tak mi testosteron skacze, to jeszcze naprawdę kogoś sflekuję :?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

ja szukam zaczepki od 2ch miesiecy ale nikt nie jest chetny :( Raz bilismy sie w rekawicach bokserskich, gdy wróciłem do domu z rozkwaszonym nosem odrazu lepiej sie poczułem :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Tydzień przemocy chyba mam. :?
Dziś mało nie skułem baby w chińskim barze, która zapaliła fajka i nie chciała zgasić - pomimo próśb właścicielki oraz innych współjedzących, w tym moich, a na które to prośby odpyskiwała i ogólnie wk*.* wszystkich. Tylko jej budząca litość koleżanka (podobno z rakiem krtani) trzymając mnie za rękę wyprosiła "jeszcze dwie minutki i ona zabiera koleżankę". Pierwszy raz w życiu byłem tak blisko pobicia kobiety :shock2: i wcale nie mam wyrzutów :shock2:
Ja bym pobiła.
Tomash pisze:Wczoraj natomiast miałem ochotę na losową, nieosobistą przemoc, tak po prostu, najlepiej wobec losowego typa napotkanego na wydziale architektury - z powodu frustracji wcześniejszym kilkunastogodzinnym klejeniem "bez końca" modelu projektu Marty.
Jestem pełna podziwu. Serio.
Tomash pisze:Aż się trochę boję dziś na siłkę iść, bo jeśli tak mi testosteron skacze, to jeszcze naprawdę kogoś sflekuję :?
A może się właśnie uspokoisz?

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Tez tak mam , ale akurat wtedy nikt nie chce pyskowac ;p

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Tomash pisze:Pierwszy raz w życiu byłem tak blisko pobicia kobiety :shock2: i wcale nie mam wyrzutów :shock2:
Było jej wyj%*&ć. Same chciały równouprawnienia, to niech teraz liczą się z konsekwencjami.

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

Tomash pisze:"feminazistki"
Bardzo mądre określenie. Za równouprawnieniem kryje się chęć zostania modliszką. Ostatnio przez dziesięć minut wyłem ze śmiechu jak usłyszałem takie stwierdzenie: "Gdyby mężczyźni rodzili dzieci, nie przeżyliby tego".
Samica (organizm żeński) - określenie osobnika płci żeńskiej u zwierząt, tzn. takiego organizmu zwierzęcego, który wytwarza komórki jajowe. Komórki jajowe definiowane są jako większe gamety, podczas gdy mniejsze gamety są wytwarzane przez samca (organizm męski).
Z Wikipedii
Z komórek jajowych tworzą się płody. Czyli jeśli mężczyźni rodziliby dzieci, to mieliby komórki jajowe, czyli byliby kobietami. :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

No tak, ale niektórym kobietom zakodowało się w pamięci, że mężczyzna=hipochondryk, że najmniejszy ból go zabija i że on notorycznie umiera na przeziębienie - i takie tam bzdety, można poczytać w kobiecych pisemkach czy portalach.

Równouprawnienie to nie stawianie wyżej kobiet, tylko uczynienie obu płci RÓWNYMI. Chyba niektóre panie o tym zapomniały ;)

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

szczerze chciałbym dorwać tych co te hipochondrie meskie wymiślił/ła i tych co pisza scenariusze do seriali docelowo "do pań". Nienawiść, frustracja, demobilizacja. :evil:

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

Skavenblight pisze:No tak, ale niektórym kobietom zakodowało się w pamięci, że mężczyzna=hipochondryk, że najmniejszy ból go zabija i że on notorycznie umiera na przeziębienie - i takie tam bzdety, można poczytać w kobiecych pisemkach czy portalach.

Leżę i kwiczę. ;)

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Skavenblight pisze:najmniejszy ból go zabija
Raczej leżę i płaczę :oops:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

co nie zabije to wzmocni :P

Zablokowany