Niezwykli 3.0 (intelektualny śmietnik)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Panowie!

...


Redukuje! :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Co, za ciepło jednak na lato? ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Panowie! Ja też. ;)
W niedzielę był pierwszy trening. Bo sama dieta pomaga słabo, więc dokładam siłówkę (żeby podbić metabolizm), jakieś 50-60 minut jak najbardziej obwodowych.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Zostały cztery dni roku akademickiego.





Jak mi się nie chce już tam łazić :(

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

17 dni do końca roku szkolnego... Rada 12, i wtedy już jest wolne :)

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

rada 16 i już jest wolne, a ja muszę jeszcze nadrobic matmę(grozi 1) i
tak samo polski

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ano, do końca-końca to mam trzy tygodnie. Dokładnie wtedy [w moje urodziny centralnie] mam ostatni egzamin. Byle przeżyć... w miarę bez ofiar...

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Niiie no, narzekacie... ;)

Ja już wakacje mam od 3 miesięcy ;)
I jest pozytywnie

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Lunn pisze:Co, za ciepło jednak na lato? ;)
Za ciepło? Nie. 89 w pasie, 84 w talii Obrazek .

Ale 4-6 tyg i będzie krata na brzuchu :wink: . W wakacje odrobię te kilka kg, a w roku szkolnym to już jedziemy do 100 Obrazek

Diete nawet mam, na -300 kcal 2,2b 2,7WW i 1T czy jakoś tak :wink: . Tylko tak głupio bo na masie jadłem 3600-4000 kcal dziennie, a teraz 2400 Obrazek .
No ale cóż. Dzisiaj pierwszy trening i pierwsze aeroby. 40 min po treningu biegałem, w 35 min już mi było ciężko, ale wytrwałem Obrazek . A najgorsze, że uda trochę urosły i jedno o drugie się poobcierało i tera boli Obrazek .
Jutro HIIT, pojutrze znów siłka+cardio, w czwartek też HIIT, w piątek siłka+cardio... tylko w piątek ciekawe jak ja bede biegać po 12 seriach siadów Obrazek . Sobota, niedziela wolne.
Tomash pisze:Panowie! Ja też. :wink:
W niedzielę był pierwszy trening. Bo sama dieta pomaga słabo
Nie no co ty. Obrazek
, więc dokładam siłówkę (żeby podbić metabolizm), jakieś 50-60 minut jak najbardziej obwodowych.


Samą siłownią też nie pomożesz, nie podkręcisz metabolizmu (no chyba że jesteś hardgainerem, ale po twojej wadzę wątpię), musisz do siłki dołożyć aeroby (wszystko jedno, rower, bieżnia, w każdym razie najlepiej od razu po treningu siłowym) i dobrze by było w jakieś 2 dni nie treningowe HIITa.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Panowie! Ja się już zredukowałem, prawie (póki co jakieś -15cm w pasie ). Teraz w sumie na siłce zacząłem sobie już robić z podziałem na partie, trochę mi mocy przybędzie liczę :)

Polecam HIIT (interwały). Dają radę, szczególnie te biegowe, ale rowerek stacjonarny od biedy może być ;)

Też w kratę mierzę, teraz sobie zacząłem robić a6w i zobaczymy, czy prawdę o tym mówią za parę tygodni :)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

cieszcie się z wakacji...niektórzy to mają tylko urlopy :(


nie wcinam serwatki..na siłkę nie chodzę...wierzę w tradycję- biegi 5 razy w tygodniu, klasyczne brzuchy i pompasy :D

no i rower...oraz dłuuugie marsze z plecakiem :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

@TomCio: Aeroby i ich wpływ na odchudzanie to mit. Been there, done that. Popatrz na piłkarzy czy biegaczy długo- i średniodystansowych (nie mówię o wyczynowcach), wszyscy mają super kondycję, niezłe czasy i... brzuchole.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Tomash pisze:@TomCio: Aeroby i ich wpływ na odchudzanie to mit. Been there, done that. Popatrz na piłkarzy czy biegaczy długo- i średniodystansowych (nie mówię o wyczynowcach), wszyscy mają super kondycję, niezłe czasy i... brzuchole.
Aeroby ładnie fat palą i podkręcają metabolizm. Widziałem testy na sfd, koleś miał diete z bilansem na + 100-200. 2 razy w tyg HIIT, waga stała w miejscu a tłuszcz poleciał w dół. Poza tym kulturyści by ich nie robili w takim razie przed zawodami. Ale wiadomo, dieta najważniejsza.

Co do brzucholi, nie zawsze jest to tłuszcz. Od niektórych anabolików rosną narządy wewnętrzne, także wiesz Obrazek

A mitem jest, że żeby się redukować to potrzeba dużą ilość powtórzeń, trening najlepiej na siłę mieć w czasie redukcji żeby z mięśnia nie polecieć. Zresztą zobaczysz za miesiąc. Powiem ci ile poleciało i jak i czy jest krata Obrazek .

Patryk pisze:Panowie! Ja się już zredukowałem, prawie (póki co jakieś -15cm w pasie ). Teraz w sumie na siłce zacząłem sobie już robić z podziałem na partie, trochę mi mocy przybędzie liczę Smile

Polecam HIIT (interwały). Dają radę, szczególnie te biegowe, ale rowerek stacjonarny od biedy może być Wink
Właśnie czytałem, że najlepiej biegać w HIIT bo daje najlepsze efekty :wink: .
eż w kratę mierzę, teraz sobie zacząłem robić a6w i zobaczymy, czy prawdę o tym mówią za parę tygodni
A6W jest dla leszczy Obrazek . Ja nawet nie ćwiczę brzucha, a kafle mi się przebijają (ciągi i siady robią swoje, brzuch sam pracuje jako stabilizator) . Teraz w czasie redukcji zacząłem ćwiczyć. Cwaniakuje bo sobie wyciąg kupiłem Obrazek . 200zł poszło ale jestem zadowolony i brzuch teraz tyram na wyciągu z obciążeniem Obrazek . Tak to bym dalej nie ćwiczył.
nie wcinam serwatki..na siłkę nie chodzę...wierzę w tradycję- biegi 5 razy w tygodniu, klasyczne brzuchy i pompasy Very Happy

no i rower...oraz dłuuugie marsze z plecakiem
Idź pan w ch** Obrazek . Pleców pan nie masz szerokich jak godzinna, barków jak kule armatnie i nóg jak rury pcv od kanalizacji to jesteś pipka Obrazek . Bo co to za chłop co 100kg nie waży. :wink:

Nie no. Obrazek
Żart oczywiście. :wink: :wink: :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

A mitem jest, że żeby się redukować to potrzeba dużą ilość powtórzeń, trening najlepiej na siłę mieć w czasie redukcji żeby z mięśnia nie polecieć.
Zgoda. Dlatego ja też robię z obciążeniami takimi, żeby powyżej 8-12 powtórzeń nie być w stanie ;)
TomCio pisze:Bo co to za chłop co 100kg nie waży. :wink:
No to już wiemy który z Niezwykłych jest dla TomCia ideałem męskości :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

No to już wiemy który z Niezwykłych jest dla TomCia ideałem męskości
pozamiatane :D

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Tomash pisze:
A mitem jest, że żeby się redukować to potrzeba dużą ilość powtórzeń, trening najlepiej na siłę mieć w czasie redukcji żeby z mięśnia nie polecieć.
Zgoda. Dlatego ja też robię z obciążeniami takimi, żeby powyżej 8-12 powtórzeń nie być w stanie ;)
Jak chcesz zachować mięśnia to rób 4-8 i duże obciążenie.

A co do obciążenia to muszę sobie dokupić, bo w ciągu brakuje Obrazek .
TomCio pisze:Bo co to za chłop co 100kg nie waży. :wink:
No to już wiemy który z Niezwykłych jest dla TomCia ideałem męskości :mrgreen:
:shock2:
Ale mi chodziło o 100 kg przy max 15% BFie :wink: .
Czyli ten niezwykły o którym myślisz się nie łapie Obrazek .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

odpowiadając nieco przewrotnie...

nigdy nie miałem niedowagi... :D
100 kg ważyć nie zamierzam-za duże obciążenie dla stawów...co mi po nogach jak rury pcv i ramionach jak kule armatnie ? dzięki nim szybciej pokonam róznicę wzniesień ? :D

robię to co jest mi potrzebne...

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Niech żyje grono i funcja przypominania o urodzinach! :wink: :wink:

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Fanatyk pisze:Niech żyje grono i funcja przypominania o urodzinach! :wink: :wink:
Niech żyje wolność, wolność i swoboda, niech żyje zabawa i dziewczyna młoda!!
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Buenos ares łołoł !!!!!!

:D :D :D :D :D

Zablokowany